Escape from Delirium
Escape from Delirium - náhled

Ohromné myšlenky nejen mohou být implementovaný v skutečném světě, ale oni mohou také vytvořit virtuální realitu hrozné počítačové hry. J

...

ACE: Air Combat Emulator Recenze

Recenze | Screeny


ACE - soupeř leteckého boje byl jeden z mých oblíbených letových simulací na C64, třebaže nemůže to je opravdu nazvaný simulace jak tam jsou sotva žádná fyzika. Nějak, já nikdy opravdu jsem dostal do většiny pak-staroslavný a -populárních letících her, zatímco ACE dařily se držet mě pobavený pro dlouho zatímco, a já jsem pokračoval ve vracející se, znovu a znovu.

To dalo mi tolik sladkých vzpomínek: nekonečné vzdušné bitvy s nepřátelskými bojovníky, obrovská množství času kdy já jsem vyčerpal palivo a hlava směrem k nejbližší ranveji, většinou přistání jako větroň, s úplně prázdnou nádrží, proklínání já sám pro dovolí, aby se to stalo znovu a swearingthat to byly naposledy, stejně jako má první rozbitá ovládací páka. Přesněji, já jsem rozbil ovládací páky předtím, ale toto bylo poprvé že já ve skutečnosti jsem odtrhl tyč hned. Já honící nepřátelské proudové letadlo, pokus o zůstává na jeho ocasu a tlačení tyče vpřed jako blázna, při stlačení joystickové základně s mou levou rukou tak, že to ne - neoddělilo se od stolu. Náhle, má pravá ruka byla volná a šla příliš daleko z joystickového základu. Chvilku já jsem nebyl si jistý co se stalo, myšlení , které ovládací páka oddělila se od stolu, ale to bylo cizí, protože já stále jsem držel základ. Trvalo mi několik sekund k ve skutečnosti uvědomovat si že já jsem odtrhnul tyč. Tam byly dva malé kabely pověšení dolů z toho to mělo spojilo akční spínač na vrcholu tyče k základu. Nezapomenutelný.

Já jsem byl moc vzrušený, před lety, kdy já jsem zjistil že tam byla PC verze hry; nicméně, nikdy nejsem nemohl dostat to aby běžel do DOSBOX 0.74 udělalo to možné. Nevadí mi grafika být slabší než C64 verze, dokud hra je až škrabat, ale já jsem moc zklamaný aby viděl že tato verze je tak chudý, s téměř každým význačným rysem který udělal C64 verzi tak ohromný jen úplně chybějící.

Hra

před mluvením co je špatné nebo chybějící, pojďme mluvit o druhu hry která ACE je. Jak je uvedeno výše, to je druh hry jistě která nebude apelovat na vás jestli vy hledá simulaci, ale rozhodně bude jestli létání akce je vaše preference. Tam jsou pouze několik málo menších věcí aby staraly se o: Nejprve, vy potřebujete aby zrychlili přes sto a padesáti začít stoupání; sekunda, vy musíte předložit vaše kola; třetí, jestli vaše letadlo zvedá se rychlost bude mírně zmenšený, a jestli vy jste padající vy budete zrychlovat, a to je o tom. Kola by mohla být nepatrné trápení; ne vytáhnout je předtím než vy visíte ve vzduchu, a potom vytáhnout je rychlý protože vy budete explodovat jestli létání příliš rychle s vašimi koly dolů. Po boji na chvíli, možná, že bys mohl potřebovat aby přistál znovu pro palivo a munici. Musíte se přiblížit k ranveji buď z východu nebo západu, letící moc nízké a moc pomalé. Jakmile vy jste v módu ranveje znovu, nepřátelská letadla zmizí kdyby byla kolem, a nebudete schopní točit vaše letadlo. Tak, posun zanechal nebo přímo nyní bude více nebo méně postranní bombardující. Tímto způsobem, všechno je zjednodušený a je nikterak realisticky falešný; vy jen potřebujete aby snížili vaši nadmořskou výšku a zpomalit abys mohl srazit vaše kola.

Co je příběh? Nějaké obrovské nepřátelské síly napadly USA a vy jste jediný pilot levý. Co také zůstane jsou tři AWAT bojovníci: futuristická letadla s mimořádným létáním a schopností zbraní. Oni mají cizí jméno, protože All - Weather - All - Terrain AWAT) je kus zvláštního jména pro letadlo. V každém případě, tam jsou tři ranveje levý, s jedním bojovníkem na každé ranveji. Nepřátelské tanky pomalu vybojují teritorium, zatímco nepřátelští bojovníci budou letět směrem k Vám z moře. Jakmile vy zničíte jednu skupinu nepřátelských bojovníků, nový objeví se do té doby, než oni jsou všichni zničení. Možná to je snadné jednat s nepřátelskými bojovníky nejprve, před čelními zemními vojáky, protože je to velmi tvrdý aby bojoval je všechny zároveň. Po ničení všech pozemních vojsk, nepřátelská flotila se objeví. Když jste jednou potopená poslední nepřátelská válečná loď, země je ušetřený.Herní

zvuky jednoduchá a veselá zábava, ale - ův legrační ' část závisí na hře. Jak již zmíněný, hra v PC verze je hrozné zklamání. První a nejdůležitější vada je špatný a stěží hratelný letící systém: Nemůžeš letět volně jak vy byste očekávali od proudového letadla; jestli proudové letadlo není řádně vyrovnaný s obzorem, to nebude reagovat na NAHORU A DOLŮ ovládacích prvků. Vy musíte točit proudové letadlo k těsně zarovnatnebo být kolmý k, obzor. Není možné letět a točit v žádném směru; vy jste omezení na tento zmenšený pohyb. Proto není možné honit nepřátelská letadla. Zároveň, nepřátelská letadla nemohou letět volně, také. Oni kolem že, vy vidíte je na radaru, ale kdy vy vidíte je před vámi, oni budou jen vyberou si jeden směr (levý, přímo dolů nebo nahoru) a let tímto směrem na vaší obrazovce bez ohledu na váš úhel pootočení. Jejich pozice změní, ale ne směr. To je nemožné pro ně letět volně také, ale místo toho oni inklinují k letět použití zjednodušených ještě nereálných vzorů. Toto totálně zabíjí jaký byla nejlepší část hry: vzdušné souboje. Žádný honící nepřítele, ztrácení jich z vašeho ocasu a zkoušející dostat korálek na nich. Vy jen musíte točit mírně kdy vy vidíte nepřítele a naděje že to si vybere směr že vy míříte směrem k. Pak vy jen potřebujete aby stříleli a nechat je letět do vašeho ohně.

Zbytek hry nedostane žádný lépe: Vy máte jiné druhy řízených střel, ale to je těžké označit cíl. Také, C64 verze měla wingman volbu, tak tvůj přítel (nebo vy, jestli vy jste rychlí) může ovládat cíl aby mohl uzamknout cíle a střílet řízené střely. Není třeba říkat, tato volba chybí v PC verze.

Herní rysy

jednoho z zájmu uvádí že přinesená pozornost ACE je vzduch tankování. To je přítomen zde, ale trpí vážnými trhlinami: Během hry, vy dostanete informaci z nadmořské výšky cisternové lodi a rychlosti. Vy můžete vidět to na mapě a letu směrem k tomu zezadu. Kdy vy dostanete blízký v pořádné rychlosti, vy uvidíte cisternové loď uvolnění hadice že vy musíte dostat napojený na vaše proudové letadlo aby mohlo tankovat. To je zajímavé aby vyzkoušelo. Nicméně, jestli vy letíte na mírně vyšší rychlost než cisternové lodi, vy začnete ztratit to. Vy musíte letět dokonce rychlejší aby jste mohli dosáhnout toho. Ale pak kdy vy dosáhnete toho a přejde na tankovat mód, to ukazuje, že cisternovou loď je letí na zmíněnou rychlost po tom všem. Tak, vy potřebujete aby zpomalili, ale zpomalování také zabere čas, tak narážení do cisternové lodi je docela pravděpodobně vyplývat.

Grafika a zvuk není nic pohledávky. Vy máte možnost volícího léta, zimy nebo noci mise, ale ten jediný přepíná CGA mód. ACE dokonce uváděl nějakou nekvalitní řeč na C64, která byla vzácná a sotva možná zpět pak. Přirozeně, oni nemají vyzkoušený že zde. Tam je jen nudný hluk představující motor a několik pípnutí pro oheň, tak to je nejlepší přestat zvuk.

Na závěr

hra byla určen pro apelovat na akční fanoušky ale jistě neudělají tak. Jestli vy jste dostali kdo se zajímá o hru protože vy se zajímáte o letící sims, zůstat mimo. Tam by mohl být nějakou hodnotu nostalgie, ale hra je tak špatný že neměla ve zvyku chodit tak pozdě řádně zavolat zpět legrační časy některé z vás možná jste měli, dávno.

Příkazy: Kurzorový klávesy - oběh < / > - zrychlí dolů / vstup - měnit zbraně prostor - požární zbraňový U - kola vzestupný/spodní M - mapa


Rok vydaní: 1987

Vydali: Cascade Games, Ltd.

Obrazek:ACE: Air Combat Emulator - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo