Dune
Dune - náhled

První díl této stařičké strategicko-adventurové hry má na svědomí francouzská firma Cryo. Hry vychází z knižní předlohy Duna (napsal Frank H

...

Redneck Rampage Recenze

Recenze | Screeny | Ostatní


Hra je založena na slavném enginu Build, který pohaní Duke Nukem 3D, či Blood. Právě inspirace s Dukem je zřejmá ať už v hláškách buranů, nebo celkovém vtipném pojetí hry, například když narazíte na nepřítele co právě vykonává potřebu a přitom prohlíží časopis s pornem.

Redneck Rampage je vesnicko vidláckou akcí, ve které se zhostíte role jednoho z bratrů Leonarda a Bubbyho. Vydáte se hledat své prasátko Bessie a odvrátit invazi vetřelců.

Celý děj se odehrává v opravdu vidláckém prostředí obklopeným benzínkami, s prasečí a slepičí farmou či závody na zpracování masa, nebo se můžete stavit v pravém vidláckém městě se šerifem. Na každém rohu je obchod s chlastem, který i vám může pomoci nebo se můžete naopak zhulákat a pak hrát pod vlivem nebo se cpát křupkama a sušenkama. Atmosféra je tu skutečně super buranská, neustále hlášky a průpovídky buranů a i vás samotných jsou prostě skvělé.

Nelze jinak než hru doporučit. Bohužel autoři hru neuvolnili jako free a tudíž Vám můžeme poskytout pouze demoverzi, ale na atmosféře hry to nijak neubírá.

Redneck Rampage na Symbian!


Máte možnost si zahrát tuto pařbu na mobilních telefonech s operačním systémem Symbian (věřím, že i na jiných - stačí hledat) - Více informací jak hrát Rednecka na mobilu


Rok vydaní: 30.4. 1997

Vydali: Xatrix Entertainment

Obrazek:
Angelo
Redneck Rampage - stáhnout

273xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo