Jurassic War
Jurassic War - náhled

Poprvé já jsem hrál jurský War jsem byl kdy já jsem nebyl starší než 10 let starý. Já jsem byl nadšený. Mnoho pozdních večerů a mnoha stě

...

California Games II Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je klasika. Já pamatuji si hraní tohoto hodně kdy já jsem byl mladší; obvykle já jsem pozval nějaké přátele přes a my jsme měli turnaj jdoucí, protože tato hra (jako letní hry a zimní hry) nabídly vám šanci na to soutěžit v turnajích s tvým přítelem. Sedm hráčů je maximální limit, ačkoli. Můžete vybrat si jednotlivou událost nebo hrát je všechny, která může udělat turnaj oba veselou zábavu a časově náročná.

Já bych měl také poukazovat na to, že grafika je mnohem lepší než ti ukázaný v screenshot. Rozlišení vytočilo jako to protože já jsem byl musel sledovat velikost.Pro citovat game - box, oni jsou ' Graphics to vyvolávat u vás pocit jako vy jste tam ' . Pokud jde o zvuk, to je co vy byste očekávali od hry to bylo udělané tak mnoho let předtím.

Kalifornské hry II nabízejí pět jiné disciplíny pro vás zvládnout: bodyboarding, snowboard, tryskat surfování, závěsného létání a jízdy na skateboardu. Každý z nich je vyzývavý, ale nejtvrdší je všechny je jízda na skateboardu. Vy nevěříte mi? Zkuste to...

Pokud jde o jiné disciplíny, zde je stručný popis:

Bodyboarding: Musíte prosit barel-z kterého se vyjíždí ret vlny. Toto není tak snadný jak to může znít; hodně trénink je potřebný k tomu, dokázat.

Snowboard: Řiďte vrtulník k vrcholu hory a snášet se padákem na sníh-svahy. To je třídílná mise. Nejprve, musíte najít vaši cestu dolů špičkovou část kursu, pak vy předvedete vaše zručnosti v míse sněhu, a nakonec musíte dokončit nižší cvičiště.

Tryskové surfování: Vyberte si jeden ze čtyř surfujte letadla a objet bóje nebo usnete skok jeden z mnoha ramp.

Závěsné létání: Základním způsobem vy odhodíte sebe útes a prosit udeřit tři cíle ve vodě s pěti waterballoons - a samozřejmě, že musíte také přistát větroň později.

Jízda na skateboardu: Jděte divoký s vaším skateboardem v nejhorším akvaduktu na světě. Jestli vy jste schopni přežít tuto dráhu poprvé, kdy vy hrajete to, pak já pozdravím vy. Toto disciplína vyžaduje hodně trénink!

Tak? Na co čekáte? Ukažte nám váš materiál!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Epyx, Inc.

Obrazek:California Games II - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo