Shadowgate
Shadowgate - náhled

Na okraji lesa dveře stojí předtím než vy, lebka která zírá k vám z nade dveřmi dává vám tichá varovná ' Death očekává uvnitř.With slova

...

Great Escape, The Recenze

Recenze | Screeny


If viděli jste film, a mělo rád to, než vy pravděpodobně budete mít hezké vzrušení s ' Velkým útěkem '

já jsem viděl a jsem to měl rád hodně, a najít hru divně návykovou.Jako většina starých vojny DOS her, Velký útěk ' má jednoduchý děj který drží vás, hráč, zaměřený vždy. Vy jste britský RAF pilot ve WWII době, kdo byli zajatý Němci po jeho letadle narazilo. Uvězněný v Stalag Luft zajateckém táboru, váš cíl je aby unikl táboru spolu s vaší spolu - POW'S a udělat to zpět k Anglii nezraněné (třebaže této druhé části příběhu je nezahrnutý).

Formát je jako všechny dobrodružné hry: mnoho místností a oblastí, a vy musíte zvednout objekty a vyřešit hádanku s nimi aby mohly uniknout. Hádanky jsou všechno moc nezáludný (zvednout lopatu, použít to, aby kopal únikový tunel). Vy také potřebujete aby měli bystrý odhad pro pozorování; uniknout; musíte zvládnout stráže noční přípoje hlídky a slepých míst na sítnici blízko věží stráže.Jestli vy jste nalezení německým ' neurvalcem kde nejsi předpokládaný aby byl, vy strávíte čas v samovazbě nebo ' chladič. Strávit čas v chladiči snižuje váš metr morálky, a proto vaše účinnost v nálezu položkách vy potřebujete aby unikli. Vy musíte ověřte si, zda vy jste prozkoumán pro v ránu vyvolávání jmenu a v jídelně během dob jídelnebo můžete být pokutovaný.

Aby mohl vyhrát, vy musíte jste užívali celé položky inventáře aby kopal tunel k vnějšímu okraji sloučeniny, než řezat skrz ostnatý drát a opustit tábor.

Grafika: tato hra byla zveřejněná v roce 1988, tak neočekává grafiku aby cokoli zvláštní. Oni jsou dobří pro dobu, ale ne mnoho barev. Animace jsou překvapivě hladké a rychlé.

Zvuk: typický DOS formát. Klepněte, pípněte, beeeeeeep!

Ovládací prvky: moc obtížný aby zvykl si na, přinejmenším pro mě. Pro pohybovat se kolem vás užíváte číselnou vycpávku, namísto kurzorových kláves.Vy užíváte vesmírnou překážku k ' střílet ' .

Dohromady, já dám tuto hru příděl 4. Příběh a grafika jsou uspokojující, ale hra spíše je krátká a jakmile vy jste hráli to pravděpodobně vy ne- nebude hrát to znovu. Ovládací prvky jsou také trochu zklamání. A palec nahoru pro animace!

Běžet dáli DOSBOX. Na XP, to běží cesta příliš rychle. Já navrhuji zpomalování CPU cykly používání CTRL - F11.


Rok vydaní: 1987

Vydali: Dentons

Obrazek:Great Escape, The - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo