Power Drive Recenze

Recenze | Screeny


PowerDrive je pro mě jeden z nejlepších závodění her; to bylo udělané v roce 1994 softvérem vzteku. Já jen miluji tuto hru, a já doufám, že jste užiji si to také. To je konverze počítačové hry se stejným jménem. Toto hra je skutečná klasika a bude držet vás jevící zájem pro docela nějaký čas. To je veselá zábava cartoonish rally hra že bude se Vám líbí z prvního okamžiku vy začnete hrát to a to je plné realismu.

Strojní pohon nabízí hezké různé druhy drah, aut, a rozumná automobilová fyzika aby držela rally fanoušky šťastné. Pro automobilovou hru to je překvapující že to obdrží izometrický pohled.

Na začátku hry, vy dostanete možnost volby aby vybraly si jedněch z těchto dvou aut: Mini Cooper a cinquecento rozkazu. Druhý je trochu dražší než Mini, ještě trochu rychleji, ale jestliže zvolíte toto auto, vy utratit téměř všechny vaše peníze a pravděpodobně nebudete schopní plně opravit to mezi závody! To je volba aby byl udělaný vámi.

Rasy jsou stanovené v mnoha jiných zemích, každý jeden z nich s jeho vlastními specifickými hazzards a nebezpečími, jako jsou náledí nebo noc rasy, (vy začnete v Monte Carlo - Francii). Různé druhy drah je jedním z nejlepších bodů hry. Vy budete závodit s časem v závodu na čas nebo proti oponentovi, s možností 3, 4, a 5 kola za závod. Další moc dobrá poznámka hry je schopnosti Tests. Kdy vy můžete skončit venkov, budete muset čelit dokončení jednoho z těchto předtím, než vy můžete přecházet k dalšímu venkovu. Tyto udělí obrovská varianta v hře a vám dovolí dělat něco kromě normálního závodu klínu.

Po tomto málo hovoru, my odevzdáme hře, která začíná závodem na čas vidět zda vy se můžete kvalifikovat pro závod. Po tom, to je vy proti počítači v muži proti muži závod. Některý z úrovní že vy vidíte nejsou dostupný ještě, protože vy potřebujete zvláštní test licence, kde musíte vykonávat sadu jiných rutin aby vyplnily úroveň, jako je řízení kolem čípků sítnic a obrácení do těsné mezery. Toto zvýšení hodně varianta k procedings.

Tam jsou tři volby pro ovládací prvky: klávesnice, z kterou vy můžete předefinujete klíče, ovládací páka 1 a ovládací páka 2 ( neptá se mě, jak tato pracuje, stejně jako já nemá ovládací páku). S klávesnicí - to bylo to co I jsem hrával tuto hru - já mohu říct , že to může být docela obtížný aby zvládlo. Pro zvýšit potíž trochu více, kdy vy poškodíte vaše auto během rasy, si všimnete to v rase způsobem, jakým autem ovládá, jak auto bude pohybovat pomalejší jak motor poškodí se nebo stearín stává se pilněji udeřit překážky,tak musíte dávat si pozor aby zůstávali na cestě buď jak buď. Po závodu, vy máte nějaké dobu opravy vaše auto, ale tyto stojí peníze a jestli vy nemáte vyhraný závod, vy nebude máte mnoho peněz; ale naštěstí pro vás, někdo odešel nějaké prémie jak: peníze, nitron (wich dává vašemu autu turbínového podporovatele) a hodiny (které zastavějí se čas); oni jsou rozptýlení kolem závodní dráhy pro vás sbírat.

Graficky hra je docela dobré s některým z efektů dívající se moc hezká, zvláště scenérie, s adekvátním-stylem kresby grafiky. Vy můžete vidět sníh pád kolem jak vy powerslide skrz ledový roh. Zvukové efekty jsou trochu rozptýlené, ale adekvátní. Hudba je také velmi dobrý.

Toto hra potřebuje DOSBOX, a já recomend vy nastavit to kolem 7000 CPE cykly.

Já jsem doporučil této hře a i dám tomu 5 hvězdy!


Rok vydaní: 1994

Vydali: Rage Software Limited

Obrazek:Power Drive - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo