Commander Keen 5: The Armageddon
Commander Keen 5: The Armageddon - náhled

The Armageddon navazuje na předchozí čtvtý díl a nepředstavuje žádnou změnu v systému hry. Pouze pokračuje příběh, který je v tomto díle uko

...

Great Courts 2 Recenze

Recenze | Screeny


Ohromné soudy 2 je druhá hra trilogie udělané Ubi Soft a modrým spojením osmi bitů, a byl vypuštěný v roce 1991. Ohromné soudy 2 byly udělané pro několik platforem, včetně Amigaa, Ataria ST, a DOS. Jako většina her tenisu, ohromné soudy 2 je hraný v třetí osobě perspektivě. Ohromná soudy 2 grafika jsou velmi dobrá, a oni ukážou velké zlepšení z první hry sérií.

Jeden z nejlepších aspektů této hry je jeho hra. Vy můžete ovládat vašeho hráče bez moc problému, ale vy budete potřebovat aby praktikovali aby jste mohli reagovat na koule vašich oponentů. Ohromné soudy 2 dovoluje vám vyvinout vaše znakovy hrající schopnosti, jako je rychlost a backhandu, investováním bodů v těch schopnostech. Po několika hrách, vy dostanete více bodů aby utratily, a vy budete hrát lépe.

Ohromné soudy 2 dává vám mnoho voleb aby přizpůsobily hru předtím než vy hrajete, jako jste vytvoření vašeho hráče, výběru typu pole tenisu vy jako více, jako jste tráva, jíl nebo tvrdý a může si vybrat zda vy chcete vaše hry aby byl hraný v dvou třech sadách k vítězi. Vy musíte také udělat kalendář turnajů které vy během budete hrát na období a téměř všechny důležitý ATP turnaje jsou tu. Vy můžete dokonce hrát na Davis Cup, konkurence jen k dispozici pro země. Za odměnu pro váš dobrý nebo špatný hry vy dostanete výtečné peníze ze všech turnajů, které vy hrajete v.

Ohromné soudy 2 dovoluje vám hrát si s přítelem v čtyřhrách módunebo proti tvému příteli v derbách hře.

Pokud se vám líbí tento druh sportovní hry, vy si užijete to. Já jsem fanoušek tohoto druhu sportovních her. Dokonce dnes ohromné soudy 2 je považované za jeden z nejlepších her tenisu vůbec kdy udělaný pro PC. Myslím si, že tuto hru zaslouží si 5 body.

Toto hra běží na oba: Windows XP a DOSBOX.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Blue Byte Software GmbH

Obrazek:Great Courts 2 - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo