Stunt Driver
Stunt Driver - náhled

Ve stejném roku jak slavný Stunts přišel do polic, další také velmi dobrý senzace automobilová hra vyšla, pojmenovaný senzační řidič. Teď

...

Lost Vikings Recenze

Recenze | Screeny


Málo kdo ví, kdo stojí za touto logickou populární hrou - Ztracený Vikingové. Jako svojí první hru ji vydala na PC společnost Silicon & Synapse (věřte nebo ne, jde o dnešní Blizzard Entertainment). Ano, ten Bliizard, co vydal za pár let Warcraft, nebo dnešní hit mládeže - World of Warcraft.

Příběh pojednává o třech vikingách, kteří byli uneseni Tomatorem, krutým vládcem říše Krutónů, aby se stali exempláři v jeho inter-galaktické zoo. Ocitají se na palubě kosmické lodi a pouze vzájemnou spoluprací je možné z ní uniknout.

Hlavní zábava celé hry tkví ve spolupráci, protože každý Viking má odlišné schopnosti. Erik umí velice rychle běhat a s pořádným rozběhem prorazí i některé zdi a vyskočí výše než ostatní. Baleog je bojovník a svým mečem pobíjí protivníky a z dálky útočí lukem, což se dá použít i k přepnutí vzdálených spínačů. Poslední Olaf má velký štít, kterým zabraňuje nepřátelům se k němu dostat a pokud ho zvedne nad hlavu, může ho použít jako padák, nebo odrazový můstek pro Erika, který tak doskočí ještě dále.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Blizzard Entertainment

Obrazek:Lost Vikings - stáhnout

46xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo