Enclosure
Enclosure - náhled

Vy jste Mike Goodman, opoziční umělec který žije s jeho přítelkyní v sešlém apartmá. Vaše práce je lidem triku do myšlení vy můžete konta

...

Great Courts Recenze

Recenze | Screeny


Herní ohromné soudy 1 byly jedno z prvních her tenisu udělaného pro PC. To bylo vytvořené v roce 1989 společností pojmenovanou Ubi Soft. Toto hra byla nejdříve udělala pro Amigaa, ale po jeho neuvěřitelném úspěchu to bylo uvolněné pro PC také. Jako jméno navrhuje, to je hra o světě tenisového turnaje, kde vy můžete hrát na čtyři grand slam turnaje: Austrálie otevřený, Roland Garros, Wimbledon a US otevře.

Tam jsou tři jiné kontrolní metody jak zvolit: myš, klávesnicenebo ovládací páka. Dávám přednost klávesnici, protože to je snadné ovládat vaše akce pak s myší nebo ovládací pákou. Při použití klávesnice, vy máte několik extra sekundy pro posílání míče k požadované části pole. Další krok je aby vybral si cestu vy budete hrát. Mohlo by to být turnajnebo praxe. Při hraní turnajů, vy můžete ve skutečnosti vidíte, jak vašeho hráče zlepšuje. Vždy, když vy vyhrajete hru, vaše hrabání zvýší, tak vy můžete pomalu stát se úctyhodným hráčem v světě tenisu.

Vy začnete grand slam turnaj hraní v Australanovi otevřít. Rozvrh turnaje v hře je stejný jako v skutečném světě. Jak vidíte v screenshot, tento první dvůr je pomalý, tak to bude snadné vrátit koule. Po tom vy budete hrát Roland Garros, a podmínky na dvoru jsou téměř stejný. Třetí turnaj je Wimbledon na travnatém dvorci, který je rychlejší, a proto obtížnější aby hrál. Vy by měl být víc koncentrovaní. Jestli vy není dost rychlý vy nikdy nebude schopný vrátit míč. V USA otevřeném poli je pěkný stejný jako ve Wimbledonu.

Bez ohledu na skutečnost, že ohromné soudy 1 jsou 17 let starý v okamžiku psaní, grafika jsou překvapivě dobrá s mnoha detaily, jako je zástup kolem dvoru podporování vás nebo vašeho oponenta. Další pozitivní věc která může být říká o ohromných soudech 1 je že to podporuje hotseat mód tak vy můžete pozvat tvého přítele aby hrál proti vám.

Když přijde na kompatibilitu, tato hra dodá také od té doby, co to běží pokuta v XP, DOS, a DOSBOX. Kvůli jeho grafice a hratelnost, kterou já dám tomu 4 hvězdy.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Blue Byte Software GmbH

Obrazek:Great Courts - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo