Eye of Horus
Eye of Horus - náhled

Já jsem vždy měl fascinaci se starověkým Egyptem a když jsem viděl oko Horusa na policích v počítačovém obchodu zpět na začátku 90- ovo,

...

Grand Prix 500 2 Recenze

Recenze | Screeny


Udělal v roce 1991, od Microids , tato hra nepředstavuje cokoli zvláštní, ale ještě chcete - li abyste zjistili něco o hře - pak čte dál.

Předtím než vy začnete hraní, můžete si vybrat mezi cga, ega a vga grafikou. Pokud vy nebudete chtít zničit vaše oči vybrat si ega nebo vganebo začít hru z gpv.exe soubor. Po tom můžete si vybrat hrát si se zvukem. (já jsem nebyl nebyl neschopný dostat zvuk pracování v dosbox). Jestli vy máte SB zvukovou kartu, použít to. Jiní by měli prosit vyhnout se zvukový pokud oni nechtějí slyšet otravný procent reproduktory. Teď vy přijdete k menu které je nudně barevné. Zde můžete si vybrat AI úroveň, množství hráčů, regulátor - klávesnice nebo ovládací páka (kterou já jsem nebyl nebyla neschopná běžet). Bohužel ovládací prvky jsou předdeklarované tak nemůžeš měnit je.

Potom co vy jste rozhodli můžete si vybrat mezi čtyřmi koly, a jediný rozdíl mezi nimi je barva. Můžete si vybrat mezi 12 jinými dráhami v hře, část z nich dobře jsou známí (jako Suzuka, Silverstone). Tam jsou tři zábavné režimy podporovaný v hře - tréninku, závodu a mistrovství. Grafika v hře jsou OK, ale to stává se opakovaný - tak dělá hra, která má hodně hmyzů. Tak to může stát se že vaši oponenti plují ve vzduchunebo projít skrz sebe navzájem a tak dále Jeden z větších hloupostí hry je že nemůžeš vidět počet kol která vy jste prošli. Jestli vy hrajete sebe hru je moc snadná. Dokonce na nejtvrdší potíži, kterou já jsem odešel mé oponenty o polovinu klín, a věřit mi, že I není žádný Michael Schumacher. Dobrá věc v hře je schopnost si hraje s další člověkem (splitscreen), a slučitelností s WinXP.

Celkově to je jeden z těch her které jsou veselá zábava - pro 20 minuty, a potom to otupuje. Jestli nemáte cokoli lepší aby dělali a vy máte přítele blízko vás, stáhnout hru. Jestliže ne, měl bys vyhnout se tomu, tam jsou lepší věci aby hrály.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Micro??ds

Obrazek:Grand Prix 500 2 - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo