Xenophage - Alien BloodSport
Xenophage - Alien BloodSport - náhled

Xenophage je neobvyklá bojující hra, s víc originálním dějem než většina zástupců jeho žánru: A nudný cizí závod baví sebe zesílením dalš

...

Grand Monster Slam Recenze

Recenze | Screeny


Veliká obrovská rána je dost jednoduchý, ale přesto přece zábavná sportovní hra. To má docela originální pozadí fantazie a může být považovaný za předchůdce M.U.D.S., který byl uvolněný jeden rok později. Herní cíl je snadný: Tam jsou dva hráči na opačné straně pole, kdo musí kopat malé furballs, nazvaný Beloms, k druhé straně. Kdy jeden hráč dařil se kopat všechny koule k druhé straně, on může začít jeho homerun a vyhrál utkání. Hráč bere roli dwarvený hráče a musí udělat jeho průchod třemi ligami veliké obrovské rány. Každá liga se skládá z osmi hráčů z různých ras, každý závod mající jiné atributy, jako síla, rychlost, a tak dále Aby mohl vyhrát utkání, měl bys prosit srazit vašeho oponenta udeřením něho s beloms.

Kdykoli vy nebo váš oponent kopá Belom z polních hranic, další hráč má možnost pokutového kopu. A malý, kachna- podobný kreatura přijde k poli a je kopnutý k druhé straně. Oponent musí chytit tuto kreaturu aby mohla zabránit sobě z dostávání nějaký Beloms z druhé strany. Tam jsou tři možné boty, přímo, střed a levý. Kdo chytá může také rozhodne se přesunout do jednoho z těchto směrů nebo zůstat uprostřed. Tak vy vždy máte šanci na jeden z tří chytit kachnu.

Kromě hlavní hry, tam jsou dvou malých výzev jak citoslovce v turnaji.Nejprve, v - ův pomstě Beloms ' hráče musí bránit sebe proti těmto malý furballs, on měl ve zvyku je na nohou minuta dříve. Vy dostanete nadívané pádlo a musíte zastrčit je. Beloms napadne z osmi směrů, z jehož vy jste schopni bránit šest najednou. Pro bránit zbývající dva směry, vy musíte měnit vaši základní pozici a obrat. To je spíše snadné, kdy vy jste trénovali trochu.Další hra je nazývaná - ův Faulton Feeding ' a je užívaný pro kvalifikovat se vy pro další kolo. Zde vy musíte kopat Beloms do Faulton- ovo úst. Dva hity jsou potřebovat být způsobilý pro druhou ligu, čtyři hity pro třetí. Soupeři ve vyšších ligách se stojí obtížnější, jak překážky jako zeď jsou stanovená uprostřed pole. Tak vy musíte si dávat pozor, nevytlouct sebe s Beloms odrazí se od zdi.

Hra může buď být řízený klávesnicí nebo ovládací pákou. Řízení klávesnice jsou snadno pochopitelná. Můžete pohybovat vlevo nebo právem použitím kurzorových kláves a kopnout Beloms s prostorem jak akční spínač. Delší vy tisknete oheň, vyšší vaše kopnutí bude. Jestli vy tisknete jste zanechali nebo právo při držení fire - key výstřelu bude řízený do tohoto směru. Já nemám vyzkoušené ovládací páku ovládací prvky, ale měli by pracovat podobnou.V - ův pomstě Beloms ' držícího prostoru a tlačící levá strana/právo změní vaši základní pozici. Alltogether ovládací prvky jsou docela intuitivní ans jednoduché. Pro všechny další otázky týkající se tohoto bodu, můžete se podívat na příručku, která je obsažená v následech.

Hra uvádí EGA zadosti a hrozný hluk z vašeho signalizujícího zařízení, kdy na titulní obrazovce. Naštěstí tento hluk zastaví se později a signalizující zařízení drží tiché. To je hlavní vada hry, ale ucházející, jak hra je veselá zábava dokonce bez zvuků.

Dohromady, tato hra je opravdu zábavné rozptýlení, vhodný pro vaše přestávka na vypití šálku kávy nebo jestli chcete odložit vaši mysl vaši domácí práci na chvíli. To má zajímavý koncept, ale postrádá nějaké technické údaje jako zvuky nebo ovládání myší, které nebyly příliš neobvyklé pro čas to bylo uvolněné. Proto začíná to být mírný příděl tři, které by neměl zabránit komukoliv stahování toho, nicméně. V neposlední řadě to je hratelný stále znovu bez prohrávající jeho šarmu.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Golden Goblins

Obrazek:Grand Monster Slam - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo