Moses Matchup
Moses Matchup - náhled

Úvodu...Mojžíš Matchup je křesťanské výchova obraz utkání s tématem Mojžíše.

Řekni mi příběh...Vy víte, že Mojžíše, hoch který je

...

Agent USA Recenze

Recenze | Screeny


Fuzzbomb je na volné noze!

To je pravda dítě, někde v USA tam je Fuzzbomb a jen jedna osoba může zastavit to. To je konečný dobrý chlapec. To je hrdina tak čistý a, to dostane se do nosit bílý klobouk!

Hra mimo kurz může být žádný jiný pak legendární agentský USA!

Spiknutí je jednoduchý. Vy cestujete USA síť železnice a prosit brát ven Fuzzbomb. To je cizí věci, které se podobají TV, jen s chmýřím namísto normálního obrazu. Aby mohl porazit Fuzzbomb vy potřebujete přímo vstoupit do toho se stem krystaly ve vaší kapse (tyto je jediné, co může zastavit policii).

To dělá znít snadný, ale věří mi, to není!

Věc vy začnete s jen 10 krystaly a první vy potřebujete aby rostli je. Aby dělal že vy potřebujete aby snížili krystal na stanici a sledovat, že to růst. Ale dívat se po neslavných černých kloboukách. Tyto jsou pravidelní občané, kdo si přeje dostat ty krystaly také, aby mohly chránit sebe proti policii.

Vy také potřebujete aby věděli , že chmýří je moc nakažlivý. Jestli občan dotýká se Fuzzboms on se stává fuzzbody. Dále na, každý občan který dotýká se fuzzbody se spojí v jeden. Tak policie je rozprostřená rychle!

Jestli vy máte nějaké krystaly a jsou dotčení fuzzbody vy budete jen upustit několik jich. Na druhé straně, jestli vy nemáte žádné krystaly, vy proměníte na fuzzbody sebe. Toto nekončí hru ačkoli, protože jestli vy daříte se sbírat jeden z krystalů, vy budete točit normální znovu.

Ale dávat si pozor, Fuzzbomb je obklopený vy fuzzbodies, tak to je opravdu težké dostat v tom s 100 potřebnými krystaly, zvláště od to je horní mez o nich. Nemůžeš nést více 100 krystalů!

OK, teď vy víte co potřebuje být dělaný, tak jak můžete dělat to?

Vy začnete v náhodném městském nádraží. Každé státní hlavní město má stánek informací a jestli vy zadáte to, že vy budete schopen lokalizovat Fuzzbomb a vidí, jak policii je rozprostřená. Pak vy potřebujete aby koupili povolenku a dostat jak blízko u Fuzzbomb jak je to možné tichozatímco, co bylo bezpečný). Jestli vy vidíte * vedle města vy přejete si aby cestovali do, jednoduše to znamená půjdete efektním vlakem který bere vy tam rychlejší, namísto starého parního stroje. Ale taková rychlá spojení jsou možná jen mezi velkými městy.

Lístky jsou volné, tak vy nemusíte dělat si starosti s během bez peněz.

Vy můžete strkat černé klobouky od krystalůnebo dokonce strkat je ve vlaku (jestli vy vyčistíte stanici tu bude snadné růst krystaly).

Teď znáte všechno tam je aby věděl, tak mnoho štěstí, vy budete potřebovat to.

A jako kdyby hra nebyla obtížný dost, vy můžete začít pokročilou hru, kde chmýří rozšiřuje rychlejší a hra je dokonce tvrdší aby hrála.

Dohromady vy dovíte se o USA městech v této hře (přinejmenším nejvíce těch, které mají železniční kolej běh skrz je), při mít hodně frustrující veselé zábavy. Hra je jednoduše příliš obtížný úplně užít si to. Ještě zvuky jsou docela dobré, ale grafika oko spálenina CGA grafika. Stále dostávat práci dělanou ačkoli. Ale můžeš? Můžeš zastavit policii?


Rok vydaní: 1985

Vydali: Tom Snyder Productions, Inc.

Obrazek:Agent USA - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo