Perestroika
Perestroika - náhled

Proč vůbec kdy oni jmenovali toto herní Perestroika, já nikdy nebudu vědět. Poté, co viděl titulní obrazovka já jsem opravdu byl jsem mys

...

Gold of the Americas - The Conquest of the Ne Recenze

Recenze | Screeny


Když jsem poprvé začal nahoru Gold Americas - dobytí Nového světa, já jsem nemohl jsem pomohl ale pamatovat si kolonizaci, jeden z nejvíce známých a většina her, kdy soupeře je bez bodu o Colonial věku. Sám o sobě, ačkoli, Gold Americas je téměř nic takového, jako kolonizace. Důraz jasně leží na strategické elementy, které já vysvětlím později.

Hra uvádí čtyři národy aby zvolily, vy můžete buď pozvat tři přátele a hra s nimi jednoho počítačenebo vy necháte počítačové chycení přes jiné. Bývalý dvou není doporučený, protože vy nemůžete upřímně očekávat tvé přátele aby vrátili se stále znovu a znovu hrát si s vámi. Protože to dělá trvat dlouhý dlouhý čas na to vybojovat Nový svět.

Protože jsem byly říkající, strategické prvky hry jsou nejdůležitější. Toto znamená, že vy musíte být chytrý o rozvrhnutí vašich prostředcích, ovládání vašem obchodování, a organizování vašich lidových pohybů.

Zlato Americas má nějaké hezké rysy který udělat to zajímavé, jako schopnost najmout piráty aby pracovali pro vás a roztrpčit vaše oponenty. Také, vy jen nehrát do vyhlášení Independence, vy můžete rozhodnout osud kontinentu pro stovky lety. Zkuste a dělejte to v skutečném životě.

Graficky, hra není příliš zajímavý, to většinou má nudnou 16-barevnou EGA grafiku, a hra není příliš excitace, také. Zkrátka, Gold Americas pravděpodobně jen bude apelovat na, že ty kteří mohou jistě nazývat sebe "tvrdé" strategické ořechy. 3 z 5 bodů ode mne.


Rok vydaní: 1989

Vydali: SSG Strategic Studies Group Pty Ltd.

Obrazek:Gold of the Americas - The Conquest of the Ne - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo