F1 World Championship Edition
F1 World Championship Edition - náhled

F1 mistrovství světa vydání je vysoce nedoceněná F1 závodění simulace, uvolněný v roce 1994 od Domark. Hra dává vám šanci na to řídit F1

...

Altered Destiny Recenze

Recenze | Screeny


Ranný ' 90 posledního století toho bylo móda aby uvolnila hodně dobrodružných titulů. V roce 1990, pocta, následující příklad Sierra -které uvolněného Kings hledání V mezi dalšími ten year - rozhodlo se uvolnit pár dobrodružných her: "Lesové Manley", "Elvira: Paní tmy" a "pozměněný Destiny". Následující řádek pochází z reklamy na tuto poslední hru (zdvořilost Mobygames.com):

* jedinečný koncept. Čerstvý děj. * Contains přes 90 obrazovky naplněné překvapující animací. * fascinující, průlomová grafika. * neodbytně nádherný zvukový doprovod s více než 25 písněmi. * vícenásobné vrstvy poutavých hádanek a řešení. * Recognizes plné věty a více než 1,500 slova.

Nechejte mě pustit se do této recenze jdoucí přes každý z těchto sdělení jedněch po druhém.

Jedinečný koncept. Čerstvý děj.

Dobře, od 1990 zrodil asi 95 dobrodružné hry, koncept stěží může byl nazývaný jedinečný. To je rozebraná založená dobrodružná hra, srovnatelný s říct vesmírné hledání 2. Příběh je druh nový splete: vy jste správný chlapík být hozený v podivném prostředí plném bizarních kreatur a událostí, ale toto stěží může být nazývanému jedinečné.

Obsahuje přes 90 obrazovky naplněné překvapující animací.

Já ne - jsem nespočítal všichni z nich, ale tam zdají jsou celkem hodně lokality v této hře, tak sdělení pravděpodobně je pravda. Svět je velký a zajímavý. Animace je hezký dost, ačkoli ne zvláště působivý.

Fascinující, průlomová grafika.

Grafika jsou slušná a tažený v čerstvé kresbě jako cesta s hezký dívající se barev. Oni bledý nicméně v porovnání s výše uvedeným Kings hledáním V, které má moc bohatších barevných palet a více detailu. Ve srovnání s hodně další tituly ze stejného roku, pozměněný Destiny se zdá byla v horní poloviněčásti.

Neodbytně nádherný zvukový doprovod s více než 25 písněmi.

Zřejmě byl docela úkol aby dostal zvuk běh zpět v dny, DosBOX dal mi perfektní adlib-hudbu během hry a musím připouštět zvukový doprovod se skládal z dost slušného zadního popěvku. Oblíbené místo nicméně nikdy vyskytnutý v mém případu...

Vícenásobné vrstvy poutavých hádanek a řešení.Já opravdu nevím co oni míní s - ův vícenásobným vrstvami ' kouskem, ale hádanky jsou pevné a tuhý a budu držet vás rušný pro docela nějaký čas. Protože životní prostředí je strašně podivný, některý z řešení jsou stejně bizarní, ale většinu té doby dobrý pro pochechtávání nebo dva.

Poznává plné věty a více než 1,500 slova.

Znovu, já nemám vyzkoušené všechny volby během hry testování, ale zdá se parser dělá rozumět docela nějakým slovesům.Namísto povinný a generický ' užívací položka na další položce ' frázi ve skutečnosti vy musíte uvažovat o vhodném slovesu. Často záchytný bod správný jeden je daný v položkovém popisu nebo v nějakém rozhovoru s dalším znakem v hře, tak být si jistý, že sondovat any - a všechno pro odpovědi!

Dohromady já musím říct, že pozměněný Destiny je pevná dobrodružná hra, která nabízí všechno, co vy byste očekávali: hádanky, hezká pozadí, nějaké bizarní žerty a zajímavé spiknutí, ale to nikdy opravdu se daří zvednout se daleko nad prostřední úrovní.Další věc je že myslím, že parser založené rozhraní které bylo užívané bylo trochu staromódní pro čas to bylo uvolněné a snadný bod ' n kliknutí systém by měl udělat to kluka víc hratelné! Kvůli tomu já hodnotím to 3 z 5, ne význam by neměl byste hrát hru, ale ukazování že jestli vy jste příležitostný hráč dobrodružství, vy pravděpodobně chcete skákat tento a jít pro hezkou dávku Sierra oka-cukroví. Pro skutečné fanoušky má to cenu hru ačkoli!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Accolade, Inc.

Obrazek:Altered Destiny - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo