Beethovens 2nd
Beethovens 2nd - náhled

To je moc rozkošná platformní hra založený na líbezné rodině St. Bernard štěňata (třebaže mírně příliš velký). Jsem si jit, že vy všechno

...

Godfather, The Recenze

Recenze | Screeny


Spona vy sám. Impozantní filmová sága přijde k Abandonia ve formě kmotra pro DOS. Já jsem vždy byl jsem byl A fanoušek sérií kmotra, tak konfrontování to bylo radost.

Spiknutí je směs všech třech filmů v trilogii. Vy budete cestovat do New York City, Miami, a vesnice Corleone v Sicílii. Hra původně přišla na šest pružných disků a má celkem pět úrovní hry.

Na jeho jádro, kmotr je postranní-rolovací střelec s nějakým prvním- střelcem osoby sekvencí. Vy hodně střílíte na nepřátelské gangstery, při zkoušení neublížit občanům (ženám, policejním důstojníkům, atd). Nicméně, tato hra dělá mít nějakou vážnou poruchu, jeden z nich je nedostatek menu. Kdy vy začnete hru, vy jste ukázaný úvod... a to je vše. Vy klesnete na roh ulici se žádnými instrukcemi na to, jak ovládat vašeho gangstera. Nakonec vy můžete vyřešit základní ovládací prvky (šly levé stranu/právo, kachnu, oheň), ale to je vážná záležitost pro mě.

Hudba souhlasí s filmy, a to jistě dělá půjčit "kriminální film" cítit k celé hře. Ale abych řekl pravdu, jsem chtěl jsem, aby více... víc než jen střílet na další gangstery aby vyčistili úroveň. Ale, každý člověk je jiný.

Já chci chválit grafiku. Z nádherného novinového úvodu k vyprojektovaným městským ulicím, tam je moc vysoké hodnoty pozornosti detailu.

Jestli vy jste fanoušek kmotra, má to cenu hraní. Jestli vy nemáte rád kmotra nebo nikdy dokonce slyšený z toho, to nemusí být mající cenu vašeho času. Toto hra je klasika přesto. Pro hráče mezi námi, tato hra hraje dobře jak postranní-rolovací střelec, ale nedostatek kontroly "pomáhat" obrazovce stále otravuje mě.

Já dám tuto hru 3. To není perfektní, ale to má nějakou hodnotu v byla založený na takovém historickém licencovaném produktu.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Creative Materials

Obrazek:Godfather, The - stáhnout

44xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo