Sky Shark
Sky Shark - náhled

To je pták! To je letadlo! To je... uh, dobře, ano to je letadlo... ale to je víc než to... To je žralok oblohy! Taito představuje další

...

God of Thunder Recenze

Recenze | Screeny


Bůh hromu je počítačová hra která byla zveřejněná v roce 1993 společností nazvanou softwarová Creations. Díky nedostatku financování, nikdy nezačíná to být hodně šance v sharewaru trhu, tak to zůstalo moc vzácné.

Vy jste Thor, Bůh hromu a syna Odina, vládce Asgarda. Každých pár století, Odin muset padnout do Odinsleep omladit jeho moc. Loki, God Mischief a váš zlý nevlastní bratr zmocnil se možnosti nejposlednější Odinsleep ovládat Midgard. Musíte užívat vaše kladivo aby porazilo Lokia a volný Midgard. Hra je rozdělený do tří částí a na konci každé části, musíte porazit zlý šéfovský znak aby uvolnil vesničany z jeho útrap.

Grafika se dívá v pořádku, ale by mohl být lepší. Oni mají druh pocitu kresby jim. Můžete si vybrat mezi žádným zvukem, PC mluvčí a digitalizovaný zvuk. Adlib hudba může být zapnutý nebo mimo.

Bůh hromu je celkově veselá zábava a moc příjemný hra která dívá se na severské bohy z dalšího hlediska. Dostupný v něco navíc zde jsou také herní příručka a hintbook, hintbook dává řešení všech hádanek v hře. Pokud se vám líbí hry které udělají vy si myslíte, neměl byste minout tuto hru.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Adept Software

Obrazek:God of Thunder - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo