UMS II - Nations at War
UMS II - Nations at War - náhled

UMS II: Národy za války, to je pokračování z dostihového fanouška fandy- ovo UMS (konečný Military simulant) z 1988. Já říkám to hned; de

...

Adventure Recenze

Recenze


' Vy stojíte na konci cesty před malou cihelnou budovou. Kolem vás je les. A malý průtok toku ze stavení a dolů rokle.....

to je začátek. Začátek Adventure, také známý jak kolosální jeskyně, ale také začátek dobrodružných her jak my známe je dnes.

Toto titul, být historická hra, také má zajímavou historii. V roce 1973 jeho tvůrce, Bill Crowther, byl vývojář zapojený do vytvoření ARPANET. On a jeho manželka bývala speleologové nadšence, stejně jako pravidelné kobky a Dragons hráči.

V jejich volném času, Crowthers prozkoumané a mapované části Mammoth a křemene Ridge systémů jeskyně v Kentucky pro Research základ jeskyně.

Během tohoto období, pár rozdělil. Pro být bližší k jeho dvěma dcerám, Crowther rozhodl se psát program pro jejich zábavu. A simulace této jeskyně, kterou on prozkoumal, smíšený s elementy z jeho fantazie roleplaying. Oni užili si ten hodně, a hra byla prošlá z přítele příteli během počátečních dnů internetu.

Nakonec, v roce 1976, programátor don lesy našly kopii, užila si to také, a kontaktovaný Crowther zeptat se zda on mohl expandovat to. Crowther dal jeho povolení. Tak lesy, kdo milovaly pána prstenů trilogie, přidaly nějaké typické Tolkienovy elementy jako jsou skřítci, Trolls a dokonce vulkán (inspirovaný horskou zkázou). Hra byla pak dokončená jak to známe dnes.

Tak co je spiknutí?

Vy jste dobrodruh, a váš cíl je aby prozkoumal kolosální jeskyni, nález a sbírá tak moc pokladu jak vy můžete nést a vrátit se domů živ a zdráv - a možná bohatší.

Ale dát si pozor: Většina poutníků kteří dostali se dovnitř nebyli nikdy neviděný znovu, tak mnoho monster a nebezpečí skrývají se v temnotě...

Já znám toto může znít docela jednoduchý pro spiknutí a možná dávat pocit déjà-vu, ale je první hra svého druhu, to bylo velmi originální tehdy.

Vy se můžete přistěhovat deset směrů, North - South - East - West - NE - NW - SE - SW a dokonce nahoru a dolů, typovými velitelstvími jako GO NORTH nebo prostě N.

Pokaždé když vy pohybujete, vy dostanete malý popis místa, které vy jste v, položky které mohou ležet kolem, a v kterém směrech vy můžete postupovat.

Nezapomeněte, musíte jednat v hře jak vy byste ve skutečnosti. Tak, jestli je tam dveře k severu, budete muset otevřít to nebo vy rozdrtíte váš nos proti tomu. Ještě navíc, monstrum stojící v stejné místnosti nebude nepůjde ohleduplný k Vám jestli vy potloukáte se příliš dlouho.

Vy můžete shledávat užitečným radu píšící HELP v každou chvíli. A malé menu objeví se s rysy nějaké extra informace, instrukcí a tak dále.

Co ještě může říct? Dejte nějakou atmosférickou hudbu na, sedněte si a začít vaše zkoumání kolosální jeskyně!

Toto hra vyžaduje WinFrotz tlumočníka. Snadný, jak ??

Hodně štěstí, dobrodruzi!


Rok vydaní: 1977

Vydali: William Crowther & Don Woods

Obrazek:Adventure - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo