G-Nome
G-Nome - náhled

Pro fanoušky stříleček z prvního pohledu osoby je tu tentokrát něco netradičního. G-Nome je vskutku unikátní kousek ve svém žánru, který je

...

Genghis Khan Recenze

Recenze | Screeny


Another vynikající válečná hra z KOEI, tento čas hrající vy jak Temujin (lépe známý jako Genghis Khan). KOEI je známý doručováním přesných strategických simulací historických bitev, a Genghis Khan není žádnou výjimkou. První budete muset je aby spojil celé mongol kmeny, pak umístit svět pod vaším dominantním pravidlem.

Hra užívá moc důvěrně známé rozhraní které je známé KOEI fanouškům. Všechno je řízené použití numerických příkazů. Tisk vstoupí jestli chcete vidět popis dostupných příkazů. Jako u zbytku starých KOEI strategickýchher, začátečník bude mít těžký čas hrající této hry. Nicméně, pro ty, kdo chtějí 100% strategii, to je hra aby zkusila. Jste tam mnoho věcí, které vy  budete potřebovat aby dohlíželi na, ze špehování a atentáty na zahraničních regionech k dívej se na váš děti růst.

Skutečnost, že hra je řízený jednoduše klávesnicí, znamená, že bitvy budou trvat dlouho, ale zároveň dává vám hodně jiných strategií použít. V rozsahu od všeho ven útočit na léčkám v druzích pergamenu na vazbu knih, a použití vrhacích zbraní přes řeky. Vy můžete také rozštěpit vaše síly jak chcete a napadnout z jiných stran najednou.

Genghis Khan je vysoce detailní hra, která zabere čas aby dostala obeznámená s, ale která opravdu státy za tu námahu. Tento dává výzvu na nějakého /každého /žádného strategického hráče, bez ohledu na jejich minulou zkušenost toto typ hry.

Hra podporuje určený pro více hráčů až do 4 hráčů.

Já jsem nebyl schopný dostat zvuk a hudební dílo v DOSBOX.


Rok vydaní: 1989

Vydali: KOEI Co., Ltd.

Obrazek:Genghis Khan - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo