Dark Designs I - Grelminars Staff
Dark Designs I - Grelminars Staff - náhled

Tmavé návrhy I - Grelminar- ovo personál je první- osoba čtyři znaky RPG v stylu her čarodějnictví.

Příběh:

Příběh není ce

...

Gateway - Frederik Pohls Recenze

Recenze | Screeny


V roce 2077 lidstvech objevuje skrýš rychleji než světlé kosmické lodě na Venuši, zanechaný vzadu technologicky pokročilým cizím závodem, nazval Heechee. Toto objev je krátký následovaný objevem obrovské opuštěné kosmické stanice umístěné mezi Venuší a Merkurem. Toto spacestation je pojmenovány Gateway.

Postěte se vpřed 25 let. To je nyní rok 2102, a Gateway je provozovány obrovskou společností nazvanou Gateway Enterprises. Z Gateway, Heechee lodě jsou poslané, obsluhované takzvané prospektory, zkoumat vesmír, a nadějně vrátit cenné Heechee artefakty. Kvůli faktu, že lidstvu stále ne - nerozřešilo navigační systémy Heechee lodí, každá mise je extrémně riskantní, a většina lidí nikdy se nevrátí, ale ti, kdo dělají často zbohatnout.

Hádejte co, vy jste nejnovější prospektor, a váš cíl je aby dosáhl zlata a slávy. Samozřejmě, že vy brzo obdržíte další cíl, chránit lidstvo z jisté zkázy (která je nikterak protikladná vašemu cíli drobivosti, jako běžná byproduct šetření lidstvo z jisté zkázy je zlato a sláva).

Frederick Pohl- ovo Gateway je textové dobrodružství milé legendy Ent. vynikal v dělání. To bylo udělané v roce 1992, založený na svazcích Frederick Pohl, a zatímco spiknutí může znít klišéé, to je ve skutečnosti docela dobrý jakmile vy dostanete se do toho. Skutečnost, že vy jste hrajete roli prospektoru znamená, že vy jste vázán navštívit chomáče jiných planet, každých jiný a každých nabízející nové hádanky.

Hra má rozhraní podobné s Erik nehotové a Spellcasting hry, které základním způsobem udělají to odlišné od většiny jiných textových dobrodružství dvěma způsobů:

Nemusíte psát. Rozhraní má dva seznamy, jeden se slovesy a jeden s podstatnými jmény, a vy můžete spojit slova kliknutím na je, tvořit věty, nikdy nemuset psát slovo. Vykleštěný beran, kterého vy chcete psát nebo kliknout váš průchod hrou je ztracena vám, ale bez ohledu na dle vaší volby, seznamy dají vám hezký přehled toho co vy můžete působit společně (a jak vy hláskujete to).

Za druhé, to má grafiku. Toto může znít trochu cizí protože to je textová hra a všechno, ale grafika opravdu nic víc než obrazy umístění vy jste aktuálně v. Ještě, oni nejsou marní, a oni jdou dlouhá cesta aby nastavila náladu hry a dát vám dojem z kde vy jste v. Vy můžete také působit společně grafiku přímo, jestli věc vy zkoušíte působit společně je viditelný. Tam bude také několik fullscreen cutscenes s dokonce hezkou grafikou jak poschoďový postup. Někteří lidé nevyhnutelně si budou stěžovat na statický, daleko od sebe grafika, zatímco optimisté říkají , že oni jsou ve skutečnosti docela působivý pro hru která, v přesném slova smyslu, nepotřebují grafiku.

Hudba, nicméně není moc co nemluví o, a můžete najít sebe otočení toho mimo v obtíži. Několik lokality v specifických sportovních zvukových záznamech které dělají vás chtít dosáhnout objemového knoflíku, předtím než vy ztratí vaše duševní zdraví.

Na konci dne, tato hra má jeden věci, které udělá to vystupovat jak klasika mezi dobrodružnými hrami; to je hádanky. Úplně každá hádanka v hře je logický a nebude příliš obtížný jestli vy věnujete pozornost radům, které vy dostanete během hry. Vy musíte platit úzkou pozornost, ačkoli, člověk neví to nikdy co kus informací mohl ukázat se užitečným později. Některý z hádanek dokonce mají několik řešení, s pozdějšími důsledky závisejícími které vy vyberete si.

Hra je timebased, což znamená, že pokaždé když vy provedete úkon, minutová povolení. Toto není záležitost většinu té doby, tak budete mít dost času aby prozkoumaly jak vy chcete, ale v některých případech minuta může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí, tak nezapomene aby šetřila jednou za čas. Mluvení času, ačkoli, hra cítí jen trochu příliš krátký, a zdá se, že bude skončený všechno příliš brzy.

Dohromady to je ohromná hra, kterou by neměl být zmeškaná jestli vy jste fanoušek dobrodružných her. Oni jen nedělají je už takto. Já dám to čtyři z pěti, poslední bod být odečtený kvůli hudbě a skutečnosti, že hra skončila příliš brzy. Vychutnávejte!

Podařilo se mi běžet tuto hru dokonale v obou čistý WinXP, DOSBOX a VDMSOUND. Malá ručička která někteří mohou ocenit je že vy typ chrání aby chránil vaši hru a obnovit aby naložila.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Legend Entertainment Company

Obrazek:Gateway - Frederik Pohls - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo