Quake III Arena
Quake III Arena - náhled

Král duelového multiplayeru, kterého v roce 1999 vypustili do světa vývojáři id Software, vyniká na svou dobu špičkovou grafikou (engine tét

...

Games - Winter Challenge, The Recenze

Recenze | Screeny


There není moc co nebýt řečený o Winter výzvě pocty. Koncem osmdesátých lét a brzkých devadesátých lét, pocta dělala jen sportovní hry jako cykly, Grand Prix obvod, Summer výzva a tak dále. Zima výzva je jenom jeden v úspěšných sériích.

To zabalený s různými událostmi v rozsahu od saní lyžařským můstkům, biatlonu, rychlobruslení, všem druhům slalomů a tak dále. Vy můžete hodně vidět celé dostupné události na prvním screenshot. Jak je obvykle případ s hrami pocty, Winter výzva je velmi dobře naprogramovaný. Tam nejsou žádné hmyz, závady nebo chyby - všechno jen běží hladce.

Zvukový doprovod není nejlepší já jsem slyšel, ale oni jsou dost dobří nicméně. Grafika jsou podobná těm v létě výzva, kromě možná s trochu menším detailem, ale to je OK, protože to je let starší.

Ovládací prvky jsou typické pro tento žánr: Klávesové rozbíjení je nevyhnutelný v nějakých událostech, jako je rychlobruslení nebo biatlon. Nicméně, to je ještě v rozumné úrovni. Také, budete muset se učit / dozvědět se nějaké dost obtížné techniky aby mohly bojovat proti světoví třída oponenti.

Vy můžete také hrát proti tvá přátelé nebo hra s tvými přáteli proti počítačovým oponentům.

Dohromady, to je bezvadná hra která ne- spadne dozadu žádné kategorie. Tak značka z 4 a silných doporučení!


Rok vydaní: 1991

Vydali: Mindscape Inc.

Obrazek:Games - Winter Challenge, The - stáhnout

43xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo