SkyRoads
SkyRoads - náhled

SkyRoads je dobrá počítačová hra většina z nás pamatuje si hraní nejméně jednou ve škole.

Esence hry je jednoduchý- -vy letíte sta

...

UMS - The Universal Military Simulator Recenze

Recenze | Screeny


UMS - konečný vojenský simulant, a. k a. Univerzální Military simulant je válečné hry kde vy můžete nastavit bitvu a vést vaši stranu k vítězství. Toto černá & bílá hra se skládá z dvoustupňová. První je plánovací fáze kde musíte nastavit pohyby a status (útok nebo bránit) vojáků. Pak, kdy dvě strany dostaly primární objednávky, vy můžete začít změnu bojové fáze. Vojáci budou pohybovat podle jejich rychlosti a objednávka v osmi otáčí pha se. Na konci každého otočení, vícerozsahové skupiny mohou střílet na nepřátele v rozsahu.

Kdy UMS vyšel v roce 1988, po sedmi rocích vyvíjení, to udělalo mnoho inovací; To bylo jedno z prvních válečných her které nabídly poutavý izometrický drátěný pohled na rám bojiště, a působivý AI který mohl řádně řídit jeho armády, následující společný cíl. UMS také obsahuje všestrannou armádu, mapu a stavitele scénáře který je snadno použitelný. Následně, vy můžete udělat dodatky k čtyřem scénářům které přijít s hrou (Arbelaem, Hastings, Marstonem, Waterloo bez kyanovodíku, Gettysburga). To také nabízí zajímavé bojové rovnosti která vezme v úvahu různé proměnné jako je jednotková síla, vyvýšení, zbraně, morálka, status, kvalita a přesnost.

Nicméně, UMS má hodně slabé stránky. Rozhraní je moc nepřátelský a chlad pro začátečníky a hra nemá žádné cíle pro útočníka. To je jednoduše věc ničení vašeho nepřítelenebo být zničené. Nedostatek námořních sil je jen nezávažný poruchový stav. Nakonec, nedostatek barvy může být považován za minus, stejně jako nedostatek zvuku a moc tvrdý použití mapy.

Celkově, UMS dostává 3 protože má ten cenu pohled jestli chcete zažít průkopníka žánru, ale tam mnoho lepších strategických her s podobný hrající stylu venku. Konzultujte s příručkou pro bližší údaje.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Intergalactic Development Inc.

Obrazek:UMS - The Universal Military Simulator - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo