I.M. Meen
I.M. Meen - náhled

Pohled na ty hodné dítě studování a čtení! Já nemohu vystát to už ne. Musím udělat něco o tom. Něco jako obsazení kouzlo a vytvoření kouz

...

Games - Summer Edition, The Recenze

Recenze | Screeny


Epyx byl známý jejich vynikajícími sportovními hrami (většinou olympiádami). Tady je ještě další jejich sportovních her. Tentokrát zařizujeme vy nádhernému Soulu, spousta 1988 Summer Olympicsa!

Otvírací sekvence je víc pak slibování. Grafika jsou ohromná, tažené obrázky příkladně dělaný a dokonce nápěv je docela dobrý (i když to je z PC mluvčí). Bohužel hra je poněkud horší pak s většinou jejich sportovních her. To je chybějící něco. Na druhé straně, oni přidali nějaký humor a nějaké ohromné události.

Tak zde hodí k událostem:

Lukostřelba je rozhodně ohromný plus k této hře. Bohužel jakmile vy vyberete si sílu nemůžeš nastavit to (to je skutečná obtíž). Po tom vy dostanete se do mířit. Podle síly a větrný podmínka vy musíte mířit přes nebo pod oknem lodním. IF vy míříte přímo do toho (a nejsi 100% jistý o síle) vy pravděpodobně minout celý cíl.

Skok o tyči je jeden z těch událostí které byly dělané předtím. Ještě oni přidali několik plete. První vy potřebujete aby dostali dost rychlosti. Další vy potřebujete aby napsat váš sklep. Jestli vy stlačíte to příliš mnoho a neskočí v pravý čas to pukne. Na druhé straně, jestli vy nastavili to dolů k pozdní, vy budete jen stále běh, a běžící... A dokonce když vy dostanete úspěšně ze země, vy stále potřebujete překonat laťku (nějakou střední vzdušnou akci). Na přistání vy dostanete se do vidět opakování na velké obrazovce v pozadí.

Bradla gymnastiky je událost která já nejsem nikdy neviděl předtím. Vy potřebujete aby vykonávali nějaké akrobacie na obou barech a potom úspěšně zemi. Pro začátek měl bys náhodně tlačítka a něco je vázané na stát se. Potom co vy uděláte stejnou věc několikrát, vy dostanete pocit toho a jen pak může opravdu začít vykonávání čísel vy chcete.

Cyklistika je jeden ze dvou událostí kde vy dostanete se do soutěžit hlavu směřovat. Rychle stlačení vpřed udělá vás šlo rychlejší, ale odírá vašeho cyklistu (vy uvidíte jeho tvář v různých etapách v okénku). Na otočeních vy potřebujete aby vzali pravou zatáčku, ne příliš uvolněné příliš mnoho rychlosti.

Prsteny pravděpodobně mají nejlepší pozadí ( drak). Vy jste cvičenec znovu a toto čas, který vy potřebujete aby ukázali se být vašimi schopnostmi a silou na prstenech. Jen nedělat nic úplně nelogické pohyby.

Potápění bylo většina veselé zábavy na starý C64. PC Verze ztratila něco z toho veselá zábava, ale to je ještě hezká událost. Měl bys vykonávat nejvíce odvážnou senzaci zatímco ve vzduchu a zemi s tím, jak málo stříkání jak je to možné.

400m překážek jsou druhá událost kde vy soutěžíte hlavu směřovat. Skutečné vlečení s tímto (kromě opětovně stlačení klíčů) je dlouhá doba čekání před začátkem (tiskem vstoupí nebo prostor při čekající - já odvážím se vy).

A poslední, ale nikterak nejméně los kladiva. Měl bys dostat dost hybnosti aby hodila to opravdu daleko. Tam jsou tři stupně hodu. První vy jednoduše houpáte se kladiva; další vy skončíte kroužící to vaši hlavu a nakonec vy jste zatočíte se s tím (držet prostor v poslední fáze). Kdy vy uvolníte to, vy raději ujistěte se, že nejsi obrácený směrem ke kameře. Já jsem varoval vy, jste ta tam vaše zbrusu nová plochá obrazovka LCD.

Dohromady to je velice legrační hra, ale mohl by být dělaný lépe. To dostává nějaký prémiový bod pro humor a ohromnou grafiku, ale to ještě nedostane perfektní skóre.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Epyx, Inc.

Obrazek:Games - Summer Edition, The - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo