Pizza Tycoon
Pizza Tycoon - náhled

Pizza magnát byl jeden z těch her které rojily se do obchodů po hlavním úspěchu dopravního magnáta. To není tak všeobecně známý jako jeho

...

Zool 2 Recenze

Recenze | Screeny


Pro krátce popisovat Zool 2, někdo by mohlo říct to je rychlé-odměřený, pokračování populární Zool, a typická platforma, strana-rolování, skokové-n - run počítačové hry. Všechno toto je pravda, ale Zool 2 také má moc ostrý, barevný, jedinečně na téma grafika, to dává hladkou hru-hru, chytře síťovitý elementy v každé dimenzi navštívily, a myslím si, že jeho rozkošný! Prosím neřekněte komukoliv že já jsem říkal něco bylo "rozkošný". To bude náš málo tajemství, OK?

Vy začnete hru směrem k silámne-představivosti: Krool a jeho ďábelský, shapeshifting pomocník, duševní blok. Jejich zlý plán je aby potlačil tvořivost a představivost, tak roznášení nudy a netečnosti skrz jejich aktuální cíl v galaxii: Země. Vy máte volbu hrající intergalaktický nindži Zool nebo jeho ženský kolega, Zooz. Třebaže Zooz a Zool může být považovaný za stejný jako, jejich individuální techniky a síly liší se. toto přímo ovlivňovat vaši volbu jízdní cesty vzaté skrz průběh hry. Letět, váš loajální dva- hlavý oblíbený extra-pes, může také být vyzvaný aby pomáhal Vám ve vašem pokusu o zastavit blok z dosažení jeho konečného cíle. Budete muset manévrovat vaše nindža skrz vícenásobné rozměry před vaším finálním rozhodujícím bojem. Vy se setkáte s mnoha oponentů které musíte se vyhnout nebo vyhladit, při překonání překážek, a objevující zdravé-skryté tajné oblasti, aby mohly přežít.Slovní ' zoom' pohodlně spadává slova ' Zool' a ' letí' v Nth Dimension slovníku, a správně tak. Hra je rychlá, poněkud nepředvídatelný, a nastavit v atmosféře bezprostřednosti. Vy jen máte jisté množství času aby dokončilo každý stupeň, omezené množství životní energie, a stanovené procento položek aby sbíraly předtím, než vy můžete pokročit k další stupni. Jestli vy postupujete skrz tři stupně zahrnující každý ze šesti rozměr, ještě vy musíte dočasně zmařit Krool- ovo přisluhovače, duševní blok, předtím, než vy můžete pokročit k další úrovni. Pro pomoct vám, prémie jsou roztroušené po každém stupni.Prémie nabývají tvaru chytrých bomb, zdravotní obnovení okřídlených srdcí, doba sčítání odmění, nepřemožitelnost štíty, extra výstřel poplatky, letět prémie (nechat malé kotevní vědění možná, že bys mohlo potřebovat jeho pomoc) a prémie která rozštěpí vaše characterinto dvě části které dovolují vám zdvojnásobit vaše úsilí.

Já opravdu takto spády. Ovládací prvky jsou velmi jednoduché, vnímavý, a intuitivní. Animace a grafika byla domnělá kresba- podobný, ale jsou stále velice dobře vykonaný, a rychlá rychlost drží věci pohybující se přímo podél. Tam je zřejmé množství promyšlení předem v herním designu a obsahu.Vy také jste poskytnutí se snadno přístupný, uživatelsky přívětivé - ův volby ' rozhraní. Hudební a zvukové efekty jsou docela dobré, ale bohužel, to je také jeden z herních jen hlavních stinných stránek.

Vy máte možnost vybírá si aby měl zvuk na nebo mimo, a dodatečně, volba hudebních nebo zvukových efektů. Znovu, pro důraz, můžete si vybrat hudební OR zvukové efekty, ne oba zároveň. Třebaže nápěvy mění za úroveň a udržovat rovné doprovázející téma, toto nestačilo, aby nedržel mě z vždy výběru zvukových efektů přes hudbu. Není žádný způsob změny co vy musíte poslouchat během hry. Jakmile vy jste udělali počáteční výběr, vy uvíznete ve vašem rozhodnutí až do dalšího nové hry. Bohužel, to byl jeden faktor který zabránil mi před dávající tímto hru nejvyšší hodnocení dostupný. Proto, Zool 2 přijímá 4 hodnocení.

Poprvé, kdy vy provozujete hru, já bych navrhoval stlačení ESC klíč k předložit nabídky pro volbu parametrů. Toto bude vám dovolit dívat se na standardní klávesovou konfiguraci a vybrat jakýkoliv další nastavení, která vy přejete si. Pro plný seznam příkazů a herních instrukcí, prosím stáhněte Zool 2 příručka z následů.

Žádní trenéři nebo podvádějí kódy nalezené na Internetu nebude pracovat s tímto "praskla" verzi Zool 2. Vyzkoušejte čti mě.txt soubor zahrnul v archivu pro přístup k hernímu asistentovi.

Zool 2 vyžaduje DOSBOX-.074 aby mohlo běžet řádně. Instrukce pro herní instalaci a start jsou v ReadMe.txt soubor zahrnul v archivu. Zool2.cfg soubor v archivu je užívaný pro skladovat klávesové definice a vysoká skóre pro hru, a neměl by být zmatený s DOSBOX konfiguračním souborem.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Infogrames

Obrazek:Zool 2 - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo