Carnage
Carnage - náhled

Rychlá vozidla, hořící pneumatiky, explozivní materiály, a hodně adrenalin - tyto všechny elementy jsou spojen v malé závodění hře nazvan

...

Games - Summer Challenge, The Recenze

Recenze | Screeny


Summer výzva je opravdu klasické, klávesové mlácení obilí, sportovní hra. :) It má všechny nezbytné přísady: to vypadá dobře, to je rychlá, veselá zábava, různorodá a vyzývavá. To způsobí bolest ve vašich zbraních a svalových spazmech, ale nic z toho může přirovnat k radosti brzdění vašeho vlastního záznamu v disciplíně :)

dává pozor, aby nehrála tuto hru předtím, než mnoho lidí. Pohled na vašeho ruku hystericky záškuba v pokusu o tisknout tak rychle jak vy můžete není většina peasurable jednoho. Teď, o hře sám...

To nabízí osm disciplínám: kajak, překážky, skok o tyči, skok vysoký, oštěp, cyklistika, lukostřelby a jezdce. To vezme hodně času zvládnout ty disciplíny. Vy můžete také vybrat si vaši hráčovu schopnost oponenta, v rozsahu od amatéra světové třídě (prakticky nepřekonatelný).

Ovládací prvky jsou velmi jednoduché. Ve většině případech vy jen budete užívat a volné místo. V nějakých disciplínách budete muset řídit použitím kurzorové klávesy ale to je hodně to.

Vy můžete vytvořit uživatelské turnaje a bojovat proti tvůj přítel tak, v jiném smyslu, určený pro více hráčů je podporovaný.

Grafika a zvuk jsou ohromný, nicméně zvuk nebude pracovat pod WinXP. Vy snad mít problém se začínáním hry. Tam jsou 3 nebo 4 spustitelné soubory s podobným jménem. Já doporučuji používání sumu.netopýr pro začátek hra. Jestli to nepracuje poprvé, zkusí ještě pár časy a to bude nakonec začít.

Také, v případě že hra vystoupí kdy vy prosíte cvičit nebo soutěžit v turnaji, vy můžete opravit toto ježděním do voleb obrazovky a potom vracející se do hlavního mena před zkoušející začít hraní. To je hodně to! Dost hovoru, šlo vítězství vaše první olympijská medaile! :)


Rok vydaní: 1992

Vydali: MindSpan

Obrazek:Games - Summer Challenge, The - stáhnout

32xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo