Time Riders in American History
Time Riders in American History - náhled

Jak velice jméno výrobce hry naznačuje, cílová skupina pro jejich produkty lidi bez/potřeba aby učila se / dozvěděla se. Produkty proto h

...

Four Crystals Of Trazere, The Recenze

Recenze | Screeny


Neznámé období v období středověku, kdy barbaři napadli podle přání, krutí tyrané vstávali a padli, krev rozlila napříč zemí, a kouzlo a záhada tkala jejich kouzlo. To je čas hrůzy a žalu. Zlý zápach vzniká v zemi Trazere, a svět je v chaosu. A cizí, silný a strašný entita tak starý jako čas sám vystupoval z jeho spánku, a pokryl plášť všechny lidskost. Nějaká neznámá zlovolná moc mutovala národy starověké oblasti do šeredných bestií. Tyto bestie potulují se zemi, vraždu a plenící všechno v jejich cestě, a nic zdá se schopný zastavení jejich svévolného zničení.

Dobře, tam je něco, nebo spíše někdo, kdo může obnovit mír a pořádek v zemi Trazere. To je vy, kontrolor strany ze čtyř a vedoucí osobnost za ohromnými hrdiny, kdo zbaví zemi této ubohé nákazy.

Hra sám se zdá je ještě další typický RPG kde vy ovládáte stranu hrdinů a potřeba aby dokončila jiná hledání aby mohla vyhrát, ale tam jsou nějaký zajímavá věci, které nastavili to kromě zbytku jinak podobných RPG hr.

Tam je mapa se zemí Trazere a vy potřebujete aby pohybovali se kolem toho, z města městu, z vesnice vesnici a z přidržetu k držení. Na cestě vy se můžete setkat s jinými skupinami lidí (a ne-lidí) potulování země. Někteří jsou přátelští někteří nejsou. Přirozeně v takových případech boj se bude vyskytovat a vy potřebujete aby vyhráli jestli možný). Všimněte si, že během bojů na otevřeném terénu nebudete schopní znovu získat položky jestli vy opustíte je vzadu.

Boje nejsou všechen ten zvláštní, a oni jsou jednoduší dost, aby vyjednávali, ale možná, že bys mohl také zkusit a vyhnout se jim (zvláště jestli nepřítel je moc silný na vaše vlastní dobro) a vy potřebujete aby prošli je dostat se do jistého místa na mapě.

Jakmile vy dosáhnete urovnání skutečnou hru začíná. Zde je kde vy dostanete se do shromažďovat informaci a vybavit vaší stranou. Také každé skutečné RPG dobrodružství vyžaduje kobky nebo v tomto případě jen sklepy (ale nenechávejte že blázen vy, oni jsou místa která představují skutečná výzva).

Vy potřebujete aby řešili několik hádanek aby mohly postupovat a tyto může být buď odpověď, objekt nebo hláskuje založený. OK, tak možná, že bys mohl potřebovat záchytný bod aby dostal správnou odpověďnebo jistý objekt aby mohl projít, ale to je kouzlo založené hádanky které nastavily tento hru vedle balík. Vy ve skutečnosti potřebujete aby udělali vaše vlastní magická kouzla! To je pravda, vy potřebujete aby spojili runy (které někteří říkají jsou opravdu magická abeceda) a forma magické kouzla od nich (mimo kurz vy potřebují aby dostaly vhodné runy předně).

Zvuky jsou poněkud zklamání, ale grafika se dívá dost dobrá. Ovládací prvky jsou jednoduché dost, aby řídily, ale možná, že bys mohl chtít vyzkoušet příručku k opravdu rozumět která ikoně dělá co, a také vědět, jak vytvořit vaše vlastní kouzla!

Tak jestli chcete se pustit do ještě dalšího hrdinského hledání, které bude kromě statečnosti také vyžadovat tvořivé myšlení (dobře, možná jen trochu z toho v každém případě), já bych silně navrhovat Four Crystals Trazere, jak to je velmi pevná a oftenoverlooked hra.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Mindscape Inc.

Obrazek:Four Crystals Of Trazere, The - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo