Armaeth - The Lost Kingdom
Armaeth - The Lost Kingdom - náhled

Jak fanoušek ukáže a kliknout dobrodružné hry já jsem opravdu byl jsem měl vysoká očekávání o Armaeth: Ztracené království. Tyto většinou

...

Franko - The Crazy Revenge Recenze

Recenze | Screeny


Franko a Alex obcházel blok jako obyčejně, a jako obyčejně, oni otrávili se. Stejná stavení všude kolem, stejný čelí bez úsměvu, jen dalšího pravidelného dne. Ale tentokrát něco se stalo - nový gang ukázal se ve městě. Franko a Alex dostal dobitému skutečnému špatný. Od té doby nic byl jako obyčejně, a něco muselo být udělaný. Oni rozhodnou se dostat pomstu na Klocek, šéf tohoto nového gangu.

To je kde naše hra začíná. Musím říct že tato hra je napsaná úplně v polském jazyce. Já jsem umístil malý překlad nejdůležitějších prvků hry v archivu, jako je menu a statistické výkazy na obrazovce.

To je tempo-je-up - type hra: vy bloudíte ulicemi boj lidí. Na začátku to je snadné, ale s úplně vy jdete, že to stává se obtížnější; nejdříve vy narazíte na jednoduché zločince a závisláky, pak pozdější karate bojovníci, policie, vojáci a samozřejmě silnější zločinci. A jak hra postupy, nepřátelé nejen dostanou tužší, ale také chytřejší.Po několik bojů, vy můžete zabít každého člověka se snadnou letící kopnutím - žádnou potřebou aby dostala blízko u nepřítele kdy vy můžete ' letět ' . Na konci každého zvláštního sečteného stupně, vy narazíte na šéfa. Oni mohou být jako štěnice, ale po nějakém bití oni také zemřou. A po obejití každém ze šéfů, náš hrdina může udělat nějaký odporný materiál jim.

Pro bojovat vy potřebujete použít několik knoflíků: Vy můžete prosit tisknout "A", "Z", "X" nebo "CTRL"+ řídící klávesa aby udeřila, kopat nebo chytit nepřítele. Poslední volba je většina veselé zábavy, ale tvrdý aby dosáhla, jak vy potřebujete dobré načasování aby mohlo vykonat úlovek a nedostat hit mezitím. Zatímco vy držíte vašeho nepřítele vy můžete dát mu série hitů v závislosti na kurzové klávese vy tisknete. Toto jsou nejvíce nejohavnější, a pravděpodobně vy najdete způsob jak hodit vašeho nepřítele do vzduchu používání něho jak střela aby hit jiné - ne snadný, ale odměňující z hlediska bolesti darebáků.

Mezi třemi pravidelnými bojujícími úrovněmi tam jsou hezcí, snadný prémie stupně - vy dostanete auto! Nemyslte na sportovní automobily nebo limuzínu - to je 1980- ovo klasický rozkaz lesku 126P, pravděpodobně nejmenší auto vůbec kdy do Smart přišel na trh. Na cestě některých lidech se objeví: Vaše práce je aby přejela špatný , a vyhnout se udeření nevinnému. To je nejsnadnější část hry, a jediné místo kde vy můžete znovu naplnit vaše zdraví. Jestli vy zabijete punky, váš zdravotní bar zvyšuje, ale jestli vy uhodíte starou dámu - to jde dolů.

Toto hra byla vytvořená pro polský trh, ale od té doby, co tam není moc textu v hře to pravděpodobně nebude problém. Pokoušel jsem se přeložit in - game nižší bar, který ukazuje vaši energii, počet mrtvých a další čísla. Ale jiní byli nemožní aby přeložili. Mnoho věcí v hře jsou místní injokes, většina vzatý z doby kdy Polsko bylo komunistická země. Některý z darebáků jsou členové komunistické milice nazvané ZOMO. Rozkaz 126P výše zmíněný je jedna z nejpopulárnějších aut v těch dnech v mé zemi. Tam je hodně více odkazů na polskou kulturu, ale to není čas nebo místo k ukázat je všechny.

Je čas pro nějaké finální myšlenky: Pokud se vám líbí hry bojovníka, tento titul by měl dát vám hodně požitku. To má nějaké stinné stránky, ačkoli - je nemožné užívat cokoli kromě pěstí a noh. To může byl by hezké mít použití netopýra, roura nebo něco jiného udělat vaše nepřátele trpět více a jít dolů rychlejší. In - game zvuky nejsou snadno pochopené. To je minus, ale hlasy mluví polštinu, tak vy ne- nevšimnete si rozdílu. Nic nového vyskytovat se během re - play - že také by mohl být spočtený jak minus - ale zpět v den, jaký hra byla méně opakovaná?

Podle mého mínění tam jsou také elementy což dělá toto hru skóre vyšší: nejprve, prémie zvláštní předzesilovače jsou veselá zábava. Sekunda, úroveň násilí a krevního stříkání může být ve srovnání se smrtelnými Kombat sériemi. Grafika je čistá a barevný, hudba je těžký - já uvážím tyto jak pozitivní body pro celkové skóre.

Já povzbuzuji vás všechny zkusit tuto Middle Evropskou klasickou hru. Neboj se polského jazyka - START je klávesa, kterou vy potřebujete aby tiskli aby začali hraní :)


Rok vydaní: 1996

Vydali: World Software

Obrazek:Franko - The Crazy Revenge - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo