PGA Tour Golf
PGA Tour Golf - náhled

Já jsem vždy byl jsem byl fascinovaný hrou golfu, ale musím připouštět, já nejsem velmi dobrý na to (třebaže já jsem jen zkoušel to dvakr

...

Dark Designs I - Grelminars Staff Recenze

Recenze | Screeny


Tmavé návrhy I - Grelminar- ovo personál je první- osoba čtyři znaky RPG v stylu her čarodějnictví.

Příběh:

Příběh není celá partie aby mluvila o. Zlý válečník (jsou tam nějaký další druh) udělal zlý portál odkud všechny druhy obecně pacholků pocházejí z, kdo přejdou k dělat obecně ošklivé věci.

Jestli chcete zastavit tento nepořádek, a zatímco vy jste v tom, chráníte World, vy budete potřebovat čtyři chlapy aby zaútočili na mrtvou kouzelnou Gremlinar- ovo zřícenou věž a dostat jeho personál z jeho laboratoře na třetí podlaze, jediné, co může zavřít bránu, zastavit theGenerally pacholky z objevení a vyhrát vás obdiv k děvčatům a uctívání rolníků. (nebo bylo to jiná cesta kolem?)

grafika:

Hra je v CGA, se světlý modrým, růžový, a černé barevné schéma. Akce je viděná z trochu 3D okna s autem - map na pravé straně obrazovky. V boji, vaše znaky a monstra jsou viděná z horního pohledu jak tyčová čísla.

Hra:

Vy vyrazíte ve městě (číst: menu), kde vy můžete vytvořit a řídit znaky a vybavit jsem řeklo znaky se zbraněmi, obrněnými jednotkami, a hláskuji z obchodů, a léčit a vzkřísit je z chrámu.

Vy můžete buď vytvořit bojovníka, Wizardnebo kněz. Znaky jsou přiřazené pět statistické výkazy: Síla, konstituce, obratnost, inteligence, a pieta. Na znakovém vytvoření, vy dostanete pět náhodných čísel každých válení a mohla si vybrat která číslo jde do každého termostatu.

Konečný cíl hry je aby našel kouzelný personál na třetí podlaze, zatímco na cestě, boj mnoho monster a dostávání mnoha peněz. Obrněné vojsko, zbraně, kouzla, a položky, jako jsou prsteny nebo hojivé dávky mohou být koupený aby zvýšily vaše naděje na přežití. Vy vždy máte automap s vámi, vždy což dělá hru o hodně méně zbytečně zklamání.

Bitvy vyrazí snadný, s vašimi obvyklými skřítky a skřítky. Přežití se stává obtížnější aby dosáhlo, nicméně kdy vy začnete čelit skřítkům a jednorožcům. (ano, skřítci a jednorožci jsou nebezpeční. Neptejte se toto.)

A dobrý strategie použít na začátku hry kdy vy jste blízko u východu věže do města je použít váš kněz hláskuje aby léčil každého, a zajet do města, kde váš hláskují body bude obnovený, a potom opakovat jestliže je to potřebné.

Celkově, tmavé návrhy není nejvíce komplexní RPG vůbec kdy udělané, ani to není nejpěknější (zvláště v roce 1990.), ale to je pevný RPG pro ty, kdo mají rádi procházeče žaláře jako je čarodějnictví. A smíš nebýt prohlášená ještě další oběť zlými jednorožci!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Softdisk Publishing

Obrazek:Dark Designs I - Grelminars Staff - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo