Transport Tycoon Deluxe
Transport Tycoon Deluxe - náhled

Transport Tycoon Deluxe je strategická hra, kde hráč kontroluje dopravní společnost. Ta může přepravovat pasažery i zboží po silnici, železn

...

Formula 1 Grand Prix Recenze

Recenze | Screeny


MicroProse Formula One Grand Prix je stará Grand Prix závodění simulace založený na drahách použitých v roce 1991.

Hra podporuje a to jak rychlé závody a plné závody. Plné závody zahrnují dvě cvičná období, kvalifikační lhůta a závod sám, zatímco rychlé závody jen zahrnují závodní komponentu. Vy můžete nastavit délku praxe a kvalifikačních lhůt (5 rubatelný k 2 hodinám) a závodní délce (5% k 100% skutečné-životní délky), tak vy můžete potenciálně strávit hodiny na každém závodu.

Vy nezbytně nepotřebujete aby seděli tam pro plný pracovní úvazek, nicméně. Vy můžete přerušit cvičná sezení kdykoli vy chcete, a jestli vy nechcete projít plným nebo vylučovacím závodem časem (e.g., vy nás všech vaše kvalifikační pneumatiky nebo vy jste narazili ze závodu), pak vy můžete dát simulaci do doby zrychlení módu a jen vypustit počítačové práci výsledky. Závody mohou také být ušetřený část průchod.

Vy můžete modifikovat hodně materiál v této hře. Můžete změnit vaše automobilové nastavení (křídlové downforce, rozdělení brzdné síly na nápravy vozidla, převodový poměry atd) ohraňovací lisem zatímco vy jste smutní během praxe. Vy můžete také ovládat povětrnostní podmínky během rychlých závodů. Nakonec, můžete změnit celý tým a řidiče jména chcete - li. Toto míní vy můžete závodit se skutečnými Grandem Prix řidiči ( hra začíná s falešné jmény), nebo dokonce vaše oblíbené Abandonia osobnosti fóra!

Hra dodává šest řídících pomocníků k obstarávat pro různé úrovně kvalifikace. Tyto zahrnují doporučující nejlepší výbava být v, doporučujícím nejlepším přenosu hnacích silách, samočinné převodovce, automatické ježaté zotavení, samočinná brzda a kompletní nepřemožitelnost. Vy můžete kloub každý z těchto zapnout a vypnout během závodu používání F1 do F6.

Řízení je podporovaný skrz oba klávesnici a ovládací páku. Ovládací páka je daleko snadnější kontrolní metoda podle mých zkušeností, ale to je možné řídit a vyhrát s řízeními klávesnicemi. Bohužel klíče nejsou moc uživatelské přizpůsobení, ale standardy jsou snadné dost, aby zvykly si na. Vy potřebujete použít A a Z přidat plyn/brzdu, < a > řídit, prostor a Alt aby měnil výbavy a vstup aby šel do jam na vašem dalším klínu.

Hra také podporuje dva- určenou pro více hráčů hry osoby skrz buď dialup modemy nebo neplatný-modem kabel. V tomto režimu můžete si vybrat k buď jen závodit dva lidské hráče proti sobě navzájem nebo zahrnout celé pole.

Herní VGA grafika je docela základní kdy vypadáš na ně právě teď, třebaže já pamatuji si bytost opravdu ohromený v době - - hra potřebovala 386DX nebo 486 běžet dobře. Pamatujte si, že není nic takového jak 3D zrychlovací karta již v roce 1992. Zvuk je dost opakovaný, ale to je to, co vy byste očekávali kdy vy řídíte vozidlo kolem v kruzích. Vy můžete slyšet motorové túrování a pneumatiky kňučení, ačkoli.

Toto hra je klasika. To začíná dívat se trochu datovaný právě teď, ale hra je ještě tam, zda vy chcete 5 minutu rotaci kolem nyní-nepoužívaný Adelaide pouliční obvod *funí* nebo několik hodin zkoušení do Michael Schumacher přesně kdo je šéfovský.

Pro provozovat hru v tomto archivu, vy potřebujete aby běželi F1GP.BAT. Tam je zkrácená příručka zahrnutý jak F1GP.DOC.


Rok vydaní: 1992

Vydali: MicroProse Software, Inc.

Obrazek:Formula 1 Grand Prix - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo