Police Quest - In Pursuit of the Death Angel
Police Quest - In Pursuit of the Death Angel - náhled

Vidět, jak dobře nové série hledání (SQ) prodávalo, Sierra rozhodlo se vytvořit nová pátrání po hráčích po celém světě. Tentokrát oni změ

...

Cross Country Canada Recenze

Recenze | Screeny


Pokud se vám líbí jízda náklaďáky, nakládání nákladu, jídla a plynu jednou za čas, to je vaše hra! Ve skutečnosti to je jako vzdělávací hra, ale s pocitem simulace. Tak, co je tato hra všechno o?

Vy ( řidič) řídí náklaďák kolem Kanady, nakládacího a doručujícího nákladu. Ale, jako normální náklaďák, vy můžete dostat splasklé pneumatiky, nehodynebo vyčerpají zásobu plynu. Tak vy musíte si myslet o zkratkách, způsoby jak spát menší (nebo více, to je vaše volba) před jdoucí k další městu, kde vy musíte se rozmyslet. Úplně sám typová velitelství a materiál jako "zapnout náklaďák", "jí", "dostat plyn" a další... Jak hráči cestují mezi městy, oni učí se / dozvědět se cenné schopnosti jako je řešení problémů, mapové čtení, a rozhodování.

Co chytil mou pozornost v tomto je že můžete střídat se s dalším hráčem na stejný PC; Já ne - jsem nezkusil to ale to může být dobrý jestli vy chystáte se hrát si s přítelem... nebo nepřítel.

V každém případě, to je jako textová dobrodružná hra, ale s více grafikou. Pro CGA, hezký .

Hra má sklon být obtížný bez těchto: příkazové řádky. Kontrolujte následy pro ně.

Jen typ v okamžitý "CCAN" a tiskový vstup.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Ingenuity Works

Obrazek:Cross Country Canada - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo