Holiday Island
Holiday Island - náhled

Příprava sebe pro cestu do nádherného tropického ostrova. Ale nejsi zde vychutnávat plavání, slunit se nebo sledovat hezké dívky v bikini

...

Ford Simulator 5 Recenze

Recenze | Screeny


Ford Simulator 5 musí být jedním z nejhloupějších her já jsem vůbec kdy hrál. Podle mého mínění, to je jedny nejslabší pokusy o veřejný souhlas jsem kdy viděl.

Ve vzácném pohybu v roce 1989, Ford Motor společnost spolupracovala s počítačovým průmyslem k tomu, aby udělal hru jež by přitahovala mladé zákazníky a ovlivňovat je koupit jejich nové automobily. Výsledek: Ford simulant. Ford skončil dělání 6 her: jeden pro každý rok od 1989 k 1995. Každá hra byla úplně stejná v hratelnosti: prostě jiná auta a grafika každý rok. Vše až na poslední hra byla udělaná aby běžela v DOS. Ford zřejmě musel uprchl mnoho peněz z těchto hernebo oni pravděpodobně ne nepokračovali dělání jich.

Hra je tupý a opakovaný. Hlavní meno se skládá ze seznamu ze všech Ford a Fordových firemních aut průvodního důsledku pro ten rok. Vy můžete vidět auta ve všech barvách oni vstoupí, plus fajnový málo profilu celých automobilových statistik. Jak vidíte, hra je plný spotřebitelské informací. Kdy vy kliknete PLAY! Vy vyberete si úroveň: začátečník nebo pokročilý. Po tom, vy obdržíte mnohem menší seznam asi 15 aut aby zvolila (to nevadí, oni jsou všichni dost bezmála takový). Kdy vy nastoupíte do vozovky vy máte jeden objekt: dostaňte se do Lake Wakatonka tak rychle jak vy můžete.

Tam jsou, samozřejmě, překážky: policisté (jestli vy jdete příliš rychle vy dostanete lístek - 3 lístky, a vaše ven) a havárie. Jestli vy narazíte do hodně cokoli můžete dostat POW! Jestli vy dostanete 4 POW!s, vy dostanete CRUNCH! A vy zemřete.

Aktualizační program- ovo poznámka: Občas vy uvidíte obrovský modrý náklaďák před vámi. Jestli vy řídíte za to to opraví jeden z těch POWS.

Vždy jednou za čas, vy můžete zůstat v benzinové pumpě. Potom co vy platíte za váš plyn ( hra starosti o peníze na vy, nebojte se) vy vždy máte jeden dolar zbylý. Vy můžete koupit materiál (pití, cukroví, mapu, nic). Já doporučuji mapa, jak vy můžete použít to vyřešit kde jdete. Kdy vy dostanete se do Lake Wakatonka, vy vyhrajete. Konec.

Grafický barevný a ohavně sladký, téměř jako kresba. Obraz kresby je také podpořený kdy vy havarujete; velký POW! Blesky napříč vaší obrazovkou. Dohromady, oni jsou průměrní pro rok, 1994.

Zvuk kdy hraný v DOSBOX, zvuky jsou jen pípnutí a hvízdání jako Artoo-Detoo. Kdy hraný na Windows, zvuky pocházejí z vašeho PC mluvčí ve formě hrozný statický a bzučáky.

Ovládací prvky žádné myšlení s tím spojený. Klávesa "šipka nahoru " urychlit, dolů k brzdit, levý a pravý aby řídila, prostor překážka ke kliknout skrz menu. Všimněte si o řízení ačkoli - řídícím stavu / státu simulace je směšně loudavý. Kdy já jsem jel, já jsem cítil jako opilec, proplétat se omezení. Auto ovládá jako hroch.

Na závěr, já dám tuto hru 2, protože většina lidí pravděpodobně by hrála hru jednou a potom zapomenout na to. Není tam nic návykový o spiknutí nebo pohonu zacházení. Předpokládám, že pokud se vám líbí Fordův auta, stáhnou toto, ale pro peněžní obnos Ford Motors má, oni mohli by udělat tento herní stav techniky. První hra, udělaný v roce 1989, přišel vhod jeho času, ale hry nikdy opravdu dostaly lépe. Obrazovka je silně zmatený, a zvuky jsou základní. To je také moc nereálné, protože vy musíte narazit do čtyř 18-kolářů v 100 mil za hodinu nakonec zemřít, a skutečnost, že vy musíte dostat plyn každé 5 minuty je také otravný. Já jsem překvapený Ford ne - neuvědomoval si to jeho ne tak docela pravá zpráva aby poslala o jejich autech. Ford Simulator 5 je průměrná hra, ale mohlo by byla moc, mnohem víc.

Instalace této hry je trochu cizí. Kdy vy dostanete soubor, rozepne to a kliknutí instaluje. Klikněte váš průchod procesem, a kdy vy jste udělaní, jít do váš C: / pohon a kliknutí FORD. Kdy vy dostanete se tam, kliknutí Ford a to by mělo začít hraní.


Rok vydaní: 1994

Vydali: SoftAd Group, The

Obrazek:Ford Simulator 5 - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo