Golden Axe
Golden Axe - náhled

Golden Axe je počítačová hra - arkáda vydaná v roce 1989 firmou Sega. Byla to první hra této série.

...

Zone 66 Recenze

Recenze | Screeny


Impozantní- ův zóna her 66 koná se v budoucnosti po Spojených národech- ův rozhodnutí , které svět by měl to lepší pokud by to nebylo tak vlastenec.

Regiony který byl jednou země byly měnit se na pod-státy a připustily nějakou autonomii, zatímco nová organizace nahrazené UN, známé jak World Council, rozdělené se záležitostmi na globální stupnici. Bohužel, nová regulace ne - prošla jak plánovaný. Výtržnosti a války mezi lidmi jiných zemí připravily cestu organizovaným kriminálním a teroristickým skupinám, a tak World Council vytvořil GSA--GLOBAL bezpečnostní agenturu, vojenský policejní sbor úkolář s obnovujícím mírem a pořádkem k světu.

Vy jste byli jednou za pilot pro GSA do nehody, kterou vy jste způsobili neúmyslně zabité nevinné lidi. Třebaže vy jste nebyli potrestat za toto, vy jste nepřísahali už nikdy letět pro GSA nebo někdo jiný. Ten změněná jednu noc kdy vaše rodné město bylo vyčerpané bojovou jadernou hlavicí, braní vaší manželky a firstborný dětského dítěte s tím. Vy jste slíbili aby dostali pomstu a pustit se do hledání abyste zjistili že kdo objednal ničení vašeho města.

Zóna 66 je dost obtížný 3. horní letecký simulátor osoby. Jak příběh postupuje, vy letíte na misi proti této tajemné organizaci. Mise zóny 66 je aby zničilo všechny nepřátelskou odpalovací raketovou základnu roztroušenou po tropických ostrovech; dělat tak, musíte vybrat si letectvo, hodí se tomu s řízenými střelami a bomby pak hledání stavení aby zničila je.

Na rozdíl od mnoha rolovacích leteckých simulátorů, zóna 66 připojuje jednu velkou mapu kterou vy můžete létat kolem. Vaše pohyblivost je téměř neomezený, jak vy můžete letět kdekoli kromě před regionem , který mise koná se v. Vaše letadlo má omezenou zásobu paliva, a čas od času můžete potřebovat aby přistáli v přátelském základu aby tankoval a znovu se vyzbrojitnebo dokonce přepínací letectvo. Jestli vy jste zničení, vy můžete pokračovat tolik jak vy máte rád, ale vaše skóre bude seřízený k 0.

Také, vy nemůžete bombardovat prudce struktury země; vy potřebujete aby shazovali bomby na ně aby mohly brát ven je. Před začínající misí a při překládce, vy vyberete si zbraně vaše letadlo je naplněný, založený na jeho nosnosti. Každý pumový typ je lepší než jiní v jistých situacích; například, obyčejná bomba je dokonalý pro bombardování individuální nehájené struktury kvůli jeho malým paprskům výbuchu, zatímco megabomb je účinná ve vymazání několik pozemních obran a struktur najednou. Svrhnout pumy vyžaduje hodně přesnosti a časového nastavení, tak blízko,-vynechaných míst obvykle nestačí, aby nezničil cíl. To není tak snadný jak to zní, bohužel, jak zkoušející snížit jednoduchou bombu na dělostřelecké zbrani ve velké rychlosti zatímco pod těžkou nepřátelskou palbou opravdu je těžké dělat. Na rozdíl od vašeho prováděný za letu zbraně, vy jen máte omezené vyzbrojení bomb, tak budete muset se vrátit do základu aby zavedl znovu.

Skrz mise, vy budete stále odrazíte nepřátelské letadlo a únik nepřátelské dělostřelectvo a povrch vzdušným raketometům při ničení vašich cílů. Vaše letectvo má dvě schopnosti vypomáhat to kdy to lítá v tom: stínový mód, a únikový mód. Stínový mód užívá část vašeho paliva aby udělalo vaše letectvo odolné proti poškození, které je užitečné při zkoušející snížit bombu na jedno poslední cíl mezi skupinou nepřátelského dělostřelectva. Únikový mód také užívá palivo, ale to dává vašemu letectvu dočasný rychlostní skok, který je užitečný pro nepřátelské cíle řadového bombardování.

Nepřátelští bojovníci stále budou prosit rozptýlit vás z vaší mise a sestřelíte vy. Dokonce na nejsnadnějším nastavení, oni jsou síla aby byl počítat s. Vaše letectvo může být vybavený s řízenými střelami aby sestoupit výstřel letadla, a vy můžete také zkusit najít nepřítele letecké základny aby zničily bombami. S každou leteckou základnou vy zničíte bombami, množství bojovníků zaváže se vy se snižujete.

Vy můžete letět na misi použití klávesnice, ale vy můžete také užívat ovládací páku nebo hru vycpávku (která tvůrci doporučují). Hrající zóna 66 s klávesnicí nezdát se být dole skutečný krok z hraní s ovládací pákou, nicméně. Ve skutečnosti, to může být snadno použitelná klávesnice od vašeho letadla nemění nadmořskou výšku, a váš směr je změněný stlačením zanechalo nebo právo; rychlost je řízený s nahoru a dolů klíčů. Lidé, kteří hráli ministerstvo dopravy 2192 budou mít malé potíž dostávání úbočí létání letectva jak ovládací prvky jsou stejní. Zaměřovač, který označuje bod kde vaše bomby udeří kdy oni jsou vypuštěný, může způsobit určitý zmatek s ovládáním rychlostí letadla, ale to ne bude dlouho trvá, než zvyknout si na to.

Aby mohlo hrát zónu 66 s Dosbox, vy budete nejspíše muset vyřadit XMS a EMS paměť v dosbox.radit se. Také, hudba dělá nezdát se pracovat pokud vy nenapíšete "zone66 /s" při nakládání hry.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Renaissance

Obrazek:Zone 66 - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo