Final Fantasy - Endless Nova Recenze

Recenze | Screeny


Finální Fantasy byl udělaný v roce 1987 od Hironubu Sakaguchi a byla ve skutečnosti mínit jako rozloučení ' přítomný ' náměstí Co. Ltd. Sakaguchi cítil , že svět hraní šel dovnitř kruhů a že nikdo chtěly nemít žádnou šanci s novým typem hry. Tak on rozhodl se opustit obchod a začít novou kariéru dělající něco úplně jiného, možná stávající se rybářem. Ale předtím, než on mohl udělal to on potřeboval, aby prokázal pro oba samotný a zbytek světa , že věk průkopnických her nekončily. On posadil se a předělal dlouhé období v tajemství na jeho poslední projekt vůbec kdy. Jeho poslední sen. Jeho finální fantazie. A tak jméno bylo vytvořené. Finální Fantasy byl jednotlivé mužské poslední přání k zkoušení které nové věci stále by mohly být udělané. A doposud každá jednotlivá FF hra zlepšila svět hraní v cestě nikdo nemohl představit si. Každá hra uvedla něco nového z hlediska grafiky, hry, hlasů a hudby, motor - vy jmenujete to. Finální Fantasy vždy byl první, kdo šel dovnitř nových směrů. A to je jak to by mělo být. Moment Hironubu Sakaguchi cítí hry stávají se opakovaný on chystá se opustit a stát se rybářem.

Já jsem vždy byl jsem byl A ohromný fanoušek sérií, a já jsem hrál každý jednotlivý jeden z nich. To je úžasné vidět jak komplex spiknutí v první hře ve skutečnosti je (tato hra je moc obtížný aby zmocnila se na), a jak velký svět je. Jestli já jsem byl pro výběr favorit rekordní finální Fantasy příběh, to by muselo být to FF X, ale jestli já jsem byl vybrat si nejvíce nesmírnou hru kvůli času tomu byl udělaný, znaky v hře, světě, hře, cítit a pozadí, to by bylo FF VI. Žádné jiné hra použití starého FF motoru byl dokonce blízko u toho drahokam, a to je ještě jeden z nejoblíbenějších FF her fanoušky všude po zeměkouli... do nynějška.

Delita Hyral X je přezdívka pro muže, který věnoval velkou část jeho života vytvářející úplně novou finální Fantasy hru se starým motorem. Já nalézám to opravdu pozoruhodným , že svobodný muž může vytvořit hru která žije až k vysokým standardům stanovit finálními Fantasy hrami. Nejený Endless Nova žít až k jménu, to řadí se nahoru tam s FF VI!

Jako jiná FF hra s respektem pro sebe, finální Fantasy - Endless Nova je nastavený v úplně jedinečném a detailním vesmíru. Delita Hyral X vzhlédl na oblohu a smyšlenou celou civilizaci mezi hvězdy, a děláním toho on přesunul série k nové úrovni - jen jako se sluší a patří. Obyvatelé tohoto světa žijí v sluneční soustavě se Sluncem které vstoupilo do začátečních fází supernova. Pro nějaký neznámý důvod, proč Slunce neexploduje, a léta jet s lidmi zapomínáním o hrozícím nebezpečí. A ohromná válka která se konala přes 400 let dříve odešly jednou mocný národ v rozvalinách. Po desetiletí bývalí hrdí lidé potulují se planetu Coyas nazdařbůh, nedaří se začít novou civilizaci. Pak neznámý vědec objevuje tajemství letu vesmírem a způsob jak udělat asteroidy obyvatelné, a lidi začnou migraci do vesmíru. A tak mocná asteroidní kolonie Finel Capital se narodí. Jak oni začnou prozkoumat sluneční soustavu, oni objeví že to je obklopený neproniknutelnou asteroidní/ kopulí trosek. Toto kopule chytí do pasti je ze zbytku vesmíru, a tak jmenná Hell- ovo kopule dostala. Vy začnete hru jak bezstarostný mladý Deren, předtím voják pod velením zlý Sho. Sho odešel, že vy zemřít na asteroidu potom co vy jste odmítnuli aby následovali jeho objednávky. Tam vy jste spolupracovali s androidem Motorem, kdo byl vyřazený za to, že je vadný, a vy jste zastavili se proti Sho- ovo diktatuře od té doby. Jednoho dne vy dostanete šanci na to udělat život trochu horší pro Sho, jak váš přítel byl vzatý od Sho- ovo vojáků potom, co on ukradl zbraňový prototyp tvého přítele pracoval na, a nyní vy musíte vrátit to předtím, než Sho použije to na innocentpeople. Není třeba říkat, věci nejdou přesně podle plánu, a vy najdete sebe jste lovili všude po Hell- ovo kopuli.

Vy budete, nicméně utečete ze Sho se zbraní prototypem, ale také s novým týmovým členem; malá dívka který ztratila její paměť. Cítit lítost k ní, vy rozhodnete se zkusit a pomáhat jí k nejlepší vaší schopnosti. Vaše první myšlenka má vzít ji k doktorovi který jednou ušetřil váš vlastní život. On žije v dalším městě, na jiném asteroidu. Vidění jak nemůže zůstat dlouho na stejném místě, vy rozhodnete se dělat ho prvním zastavením na vaší cestě. Skutečnost, že ona vypadá odlišný od žádného člověka v pekle- ovo kopule nepomáhá váš únik. Budete muset se držet zpátky a přestrojit se jí jak nejlépe vy můžete.

To je jak hon vašeho života začíná. To je hon který udělá vás cestovat napříč celým známým vesmírem, a dokonce za do neznáma. Vy budete spolupracovat s jinými po cestě, a společně vy budete bojovat za Boha, zemi, vesmír a, a co je nejdůležitější, pro přátelství a lásku.

Hra je opravdu nesmírný. Tam je sedm jiné hratelné znaky, každý z komu užívají jiné zbraně a má zřetelné zvláštní schopnosti. Tam jsou asi 300 jiné mapy aby prozkoumaly, stejně jako mnoho mini-hledání (a také pracující arkáda a kasino), nezmiňuje se položky, zbraně a obrněné jednotky dostupné v hře. Jako u každé finální Fantasy hry, musíte prosit udělat většina z každého znaku. Toto znamená, že vy nemůžete mít to všechno, místo toho budete muset udělat kompromis - měl by nebo ona dostane více vitality za cenu nízké rychlosti? Ty bys prosil zvýšit dobré atributy dálenebo měly bys prosit udělat znak vyvážený? Cokoliv vy rozhodnete o, to mělo lepší práci jak tam je mnoho jiných monster uvolněných v pekle- ovo kopule. Nějaký z nich jsou FF řadová vojska a byla známý hráčům všude po zeměkouli už o doby, kdy první finální Fantasy hra, jako je bomba. Jiní jsou úplně noví.

Grafika užívaný je ta, který vy moct pamatovat si z FF VI, s moc praktickou kombinací prvního- pohledu osoby módu v bojích a ptačí-oční perspektivě v každé další scéně. Já nechci myslet o tom jak dlouho to vzalo ho do udělat každé stavení, kusu scenérie a znaku (i.e. EVERYTHING) v pixelech! To stačí na to, aby mě vědět že on má opravdu dal jeho srdce do dělající hru hodnotnou finálního Fantasy jména. Většina hudby je vzatý z dalších FF her (toto je uděláno zvýšit pocit hrající skutečné FF hry), ale některý z hudby je udělaný od nuly. Toto sám sebou vytvořená hudba je podle mého mínění nejlepší v hře. Vezměte například úvod.

Co já cítím provedení tuto hru tak zvláštní je spiknutí a historie. Každý člověk může udělat hru použití starého motoru, ale nemnoho může udělat příběh který je závažný, hluboký, a překvapující v době. Vy uvidíte každý ze znaků v hře vyvíjet skrz hru, a ukázat více něho/její osobnosti jak příběh postupy. Každý ze znaků růstu na vás, a vy začnete považovat je za žijící, dýchací lidé - a ne nějaké dvojrozměrné herní osobnosti. Příběh je také bohatý na detaily, a Delita Hyral X dařil se dát hráče malé kusy informací skrz hru bez dávající ukončení pryč. Příběh také oddělí tým čas od času, tak budete muset si hrát s každým znakem v hře nejméně jednou.

Jestli je tam jeden věci, které může být negativní v této hře (pro nějaký), to je délka. Jeden může zahrát celé to v 10 - 12 hodinách. Toto může některým vypadají jako nedlouho, ale hra má obrovskou hodnotu opakování. Se sedmi znaky tam jsou téměř neomezení team - ups vy můžete použít. A tam jsou také četná mini-hledání aby byl vyřešený. Pro dovršit to všechno, hra není opuštěná. To dostává aktualizovaný pravidelně, a verze aktuálně dostupný zde je 2.0. Největší rozdíl v toto novější verze je nějaké nové midisukně dráhy, -bodovací systém lásky (založený na to, jak vy odpovíte otázky), úplně nové postranní- hledání a extra scéna během ukončení (vy budete potřebovat zvláštní položku aby viděla tento). Hra ne - netrpěla bytostí trochu déle, a já cítím to je právě ta délka aby dělala vás chtít hrát to stále znovu.

Na závěr, finální Fantasy - Endless Nova dařila se podporovat vysoké standardy potřeboval, aby užívaly jmenný finální Fantasy. To je hra která bude milovaný fanoušky sérií, a hra že dokonce Hironubu Sakaguchi by mohl pyšný na. Jestli tato hra nezdá se na vašem hře-seznamu, tam je něco opravdu špatný se společností. Každý člověk bude schopen souviset jednomu ze znaků, a každý člověk bude schopen dokončit tuto velkolepou hru. Delita Hyral X... vy máte můj respekt!

Hra bude vyžadovat RPG Makera 2000 aby mohlo hrát. Vy můžete najít to v Abandonia- ovo segmentu programu.


Rok vydaní: 2002

Vydali: Delita Hyral X

Obrazek:Final Fantasy - Endless Nova - stáhnout

26xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo