1-0 Soccer Manager
1-0 Soccer Manager - náhled

dobře, chlapi, tato hra přinese nám zpět přesně k začátku manažerského žánru her. Pro většinu hráčů, 1 - 0 manažer fotbalu je docela nezn

...

Ice Climber Recenze

Recenze | Screeny


Na tento web byly doposud přidávány hry, které byly vydané po roku 1990 pod platformou PC a tak jsem se rozhodl, že přidám něco trochu staršího, něco pro opravdové herní pamětníky :).

Ice Climber je jednoduchá arkáda od společnosti Nintendo, původně určená pro jejich konzoli NES (Nintendo Entertainment system).

Do rukou je vám svěřen eskymák jménem Popo (v případě dvou hráčů se druhý jmenuje Nana). Úkol je zdánlivě snadný - prokopat se a proskákat přes x pater v daném kole až do bonusové části, kde je možno získat spoustu bodů. Ono to lezení není ale vždy tak jednoduché. Cestu vám bude často křižovat pták létající okolo (dotknutí se znamená ztrátu života), a ono to na tom ledě také pěkně klouže.

Pro úspěšné dokončení levelu to chce při tom skákání určitou dávku citu a přesnosti, tu si ale jistě rychle vypracujete.

Tato plošinovka se může stát ideální kratochvílí k odreagování, zvláště pokud zvolíte již zmiňovaný multiplayer (na jednom PC).


Rok vydaní: 1984

Vydali: Nintendo

Obrazek:Ice Climber - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal paddypaddy 31.03.2010 reaguj
dl t?to hry je v po??dku, tomu kdo zaslal info, co je ?patn? ?
Keeper 19.03.2010 reaguj
jee, to jste mi udelali radost.. tuto hru s puvodnim nazvem iceman tusim jsem mel na videohrach, na svou dobu luxusni grafika..
paddy 19.03.2010
to n?s t???
brzo tu bude plno takov?ch klasik, alespo? douf?m

jinak pravda, na rok 84 celkem detailn? zpracovan? textury