X-COM: Terror from the Deep
X-COM: Terror from the Deep - náhled

Po výhře jednotek X-Com nad cizáky před několika lety zabitím velkého mozku na marťanské základne zvané cydónia se mimozemská aktivita přesu

...

Feud Recenze

Recenze | Screeny


Kdysi v malých vesnici dvou bratrech žili. Jejich jména byla Learic a Leanoric. Oba dva rád zjistit znalost o starověkých mystéria alchymie. Oni četli staré rukopisy, sběrné vzácné byliny a ještě víc vzácných trofejí z jiných zvířat. Společně oni míchali přísady a připravovaly magické tekutiny. Někteří z obyvatelů vesnice měla rád bratry, někteří byli poplašený je. Kouzlo není snadný materiál. Ne každá směs dávala dobré efekty - mnoho experimentů končilo s jedovatými jedy nebo dokonce hůř explodujícími rysy.

Jedna den velká exploze se vyskytovala v jejich domově. Oba dva utéct z ohně. Jejich chata hořen dolů k popelům. Nikdo neví co se stalo ten den, ale od té doby bratři šli oddělení. Oni zastavili mluvení k sobě navzájem. Věc dostala ještě hůře - bratry začali aby bojovali mezi navzájem.

Příběh sporu nemusí být jak je popsáno výše, ale toto kde vaše hra začíná. Vy máte šanci na to dostat se do Learic bot a bojuje s Leanoric použitím magických kouzel. Vy oba máte rovnající se šance na to zabít sebe navzájem. Žádné rozdíly byly zaznamenaný mezi znaky.

Představa hry je docela jednoduchý. Vy potřebujete aby sbírali byliny a další záhadný přísady aby vytvořily kouzla od nich. Pro vybrat si přísadu, kterou vy potřebujete aby vstoupili do jeden z toho je spodní část. Toto není nejjednodušší cesta, kterou to bylo implementované - někdy to je frustrující projít skrz bludiště a uvědomit si, že vy přiblížíte se k bylině z vrcholu z toho a nemůže vzít to. Jestli vy najdete bludiště příliš obtížný na místě také by měl být mapa. Já jsem mohl říct , že svět staví se - vy můžete jít nahoru vždy dopravanebo jiný směr (únik překážky samozřejmě) stále a vy dostanete se do místa vy jste začali po nějakých obrazovkách. V skutečném - herním světě je pravoúhlý :)

Na levé straně spodní části obrazovky vy můžete vidět váš spellbook. Tam jsou 12 kouzla. Každé kouzlo je udělaný z 2 bylin. Jestli vy máte přísadu ve vašem pytli - jménu z toho bude zvýrazněném. Co mělo bys udělat aby udělalo kouzlo? Vzpomínáte si na velký kotel blízko vašeho domova? To je místo k spojit kouzlo. Vy potřebujete aby vybrali pořádnou stránku z vašeho spellbook, mít oba z přísad ve vašem pytli (zvýrazněný v knize) a stisknout akční spínač. Přísady bude ztracený a hláskují jméno bude zvýrazněné. Teď vy můžete použít to. Některý z kouzla je ofenziva a může zasadit poškození Leanoric (ohnivou kouli, blesk), část z nich mohou být popsán jako obrana léčit, Invisible) a část z nich jsou jen užiteční teleport). V úplném rohu tam je kompas. Šíp na to ukazuje směr do Leanoric.

Nejenže dva bojující kouzelníci jsou v hře. Tam jsou také nějaký townsmen. Oni obcházejí jejich před --definované přípoje, a s použitím kouzla vy můžete udělat část z nich pomoct vám (vašeho nepřítele také může). Dát si pozor! Jeden z nich může odtékat váš život kdy dostaneš se do jeho zahrady. Nejlepší byliny mohou dělat vás platit ... s vaším životem.

Grafika jsou jednoduchá ale hezký. Všechno je jasný a snadný aby poznalo. Já mám rád opravdu způsob, jak život-metr je ukázaný na obrazovce. Oba bratři jsou ukázaní na spodní části obrazovky. Kdy jejich život je snížené filmové představení jemu také se stává menší. Vypadá to jako on je pohřbený. Po smrtelném obrazu náhrobního kamene nahrazuje obraz osoby. Ovládací prvky jsou ukázané před hrou začíná, a nemůže být obnovený. Podle mého mínění uspořádání ovládacích prvků by mohlo být lepší. Já nemám slyšený žádný nebo hudební zvuk ...

Podle mého mínění tam by mělo určený pro více hráčů mód. To by bylo velice hezké bojovat s další žijící osobou, nejenže s počítačem. Pravděpodobně v roce 1988 to je těžké dát tento druh význačného rysu do hry. Hra byla uvolněná pro mnoho platforem (staršího kapitána 64, Amiga, MSX, Atari a jiní) a pokud vím žádný z konverzí měly určený pro více hráčů volba.

Spor je docela veselá zábava, ale mají nějaké nevýhody. Já nemohu říkat proč, ale já jsem těšil se z tohoto titulu daleko víc na C64. Možná, že já jsem aktuálně hodně starší, možná PC verze není takový dobrý. Dohromady celkové skóre bude jen 3. Stáhněte to a zkusí to sám kontrolovat jestli mám pravdu :)


Rok vydaní: 1988

Vydali: Binary Design, Ltd.

Obrazek:Feud - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo