Adventures of Robin Hood, The
Adventures of Robin Hood, The - náhled

Toto hra je založen na extrémně populárních dobrodružstvích Robinách Hooda. Nicméně, pro ty z vás kdo je neznalá historie tohoto velkolep

...

Faery Tale Adventure II - Halls of the Dead Recenze

Recenze | Screeny


Právě jako jeho předchůdce, toto je určen pro být úvodní hry pro RPG žánr. Vy znovu se setkáte s tři bratry Julian, Phillipem a Kevinem. Největší rozdíl mezi dvěma hrami je grafika. Jak vidíte ze screenshot, hra užívá pixelovou grafiku. Návrháři následovali každé pravidlo týkající se umění pixelu a oni byli všichni páni. Výsledek je mimořádný.

Jako u tolik RPG'S vás začnete uvnitř města. Zde vy vstoupíte do každého domu, krade všechno toto není přibitý dolů a potom prodat to do místního zastavárny. S penězi vy dostanete vy nakoupíte lepší zbraně a obrněné jednotky. ( vždyjá nalézám RPG hrdiny aby byl kleptoman... ale žádný z NPC'S zdá se, že bude vadit. Možná, že to je protože oni jen vidělo, že vy zabijete draka s jednotlivým úderem váš warhammer. Jestli chcete krást jejich polštáře, hrnce a květiny, oni NECHYSTAJÍ SE stát ve vaší cestě. Vím že já ne... ) potom co vy jste končit s krádeží, vy spekulujete před městskými zdmi, zabít sebe skřítka, kosatka, píseň do kola... a tak dále. Jen plenit je později, a opustit je hnít na zemi. Niiice.

Hra je také naplněný mini-hledáními, tak prosí mluvit s každým člověkem vy setkáte se. Tam by mohl být docela dívku potřebu tři mladé muže aby zachránili ji, strašidlo aby zabilonebo jablka aby byl sebraný... Nějaká hledání budou také odpisy v knihách a těžkých svazcích, tak četba tyto také. Oni mohou obsahovat cenné nápovědy.

Toto hra skóruje vysoko v každém aspektu (kromě možná na vyučování vás dobrých sociálních manýry), to by mělo být na každý hráčův " hrát" seznam.

Po rozzipování "FTA2" složce z archivu, vy můžete začít hru tažením "DOSBOX.netopýr" na DOSBOX zkratku. Download zahrnuje CD v obrazovém jménu souboru "CD.iso". Skriptový "DOSBOX.netopýr" je navržený k tomu, aby montoval to a začít hru automaticky.


Rok vydaní: 1997

Vydali: Dreamer's Guild, The

Obrazek:Faery Tale Adventure II - Halls of the Dead - stáhnout

43xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo