PC-Man
PC-Man - náhled

Čas od času vy narazíte na hru, tak jednoduchý, tak čistý, která jen křičí pro pozornost. PC-MAN je jedním z těchto her, navzdory to je t

...

Skull & Crossbones Recenze

Recenze | Screeny


Haaarrr!!!

Piráti jsou tu, připravený sbírat poklad a zničit někdo a cokoli co státy v jejich cestě.

Bojujte s vaším průchodem různými loděmi, pevnosti a dalšími divokými úkryty v kůži One prohlížejí si nebojácného piráta. Vy bude porazíte další piráty, conquistadory, nindži, kostry a další veselý lidé kteří byli pod celní uzávěrou společně zlým mágem který má vaši poklad (a princeznu, nějakým klevetami hovorem) a nemá v úmyslu vrátit ten vám snadno. Vy můžete také bojovat bok po boku s přítelem, kdo v tom případě ovládá Red psa, dalšího odvážného a pomstychtivého-žíznivého piráta.

Úrovně rolují z jednoho konce k dalšímu a tam je šéf čekání na vás na konci každých - šéfů jste buď tuhý (máte víc energie) nebo rychlý (udeřit vás rychlejší). Vy získáte peníze porážejícími nepřáteli a kopáním pro poklad kde zkřížená hnáty znaky lež na zemi; tam jsou různé hodnoty pokladu. Jedno oko je řízený kurzovými klávesami a jednu funkční klávesou pro zaútočení na s jeho spolehlivým mečem. To je snadné dostat se do tvaru: Hlavní trik je aby vyhnul se být hitové nepřáteli protože vaše zdraví je omezené (50 body). Zdraví je obnovený jezením ovoce a maso které bylo nalezené na zemi. Nepřátelé napadnou jeden po druhém, což dělá tuto hru dokonale balancovala. Jestli vy zemřete vy můžete zkusit znovu (z bodu kde vy jste zemřeli) třikrát a potom to je konec hry.

Grafika jsou ok mým názorem; to bylo 1991 po tom všem. Nepřátelé jsou rozmanití dost a šéfové jsou zajímaví také, ale zlý mág vypadá legrační, jako nějaká rohová-lidská věc kočky v rouše, nesmyslu !. Tam není žádný zvuk, jen backround hudba, která je hezká. Jen nehrát to příliš hlasitý, protože pak začíná to být otravný.

Dohromady, lebka & zkřížené hnáty je hezká hra mající cenu hraní pro všechny metuzalem-herní milence (jako já sám). Dvě věci jsou špatné v mé knize o tomto titulu: První je že vy musíte předefinovat ovládá pokaždé když vy začnete hru (nemusíte ale originální hlavní jsou jen hloupý). Druhá vina je že tam není žádná highscore tabulka, která by okořenila výzvu ještě víc. Já navrhuji, abyste vy hráli hru v EGA nebo VGA módu - oni dívají se stejný ke mně ale jistě jsou lepší než CGA mód.

Křičte jeden další Haaarrr! a stisknout stahovací klávesu!!! :)


Rok vydaní: 1991

Vydali: Domark, Ltd.

Obrazek:Skull & Crossbones - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo