Fish!
Fish! - náhled

V roce 1983, v Anglii, Anitě Sinclair, Ken Gordon, a Hugo Steers se shromáždil ustavit obchodní společnost pojmenovanou magnetický Scroll

...

Face Off! Recenze

Recenze | Screeny


To je hra hokeje, ale jen nebudete hokejista, vy také budete potřebovat aby vedli váš tým. Toto zahrnuje všechno, ze standardizovaného herního plánů (zaútočení na manévry) ve skutečnosti bijící oponentův zuby ven na ledu.

Vy budete potřebovat aby koupili licencovaný produkt včetně vašeho vlastního hokejového družstva. S tím tým vy budete hrát si, ale pamatuje si jednou hru začíná, vy jste jen jedni z hráčů!

Na rozdíl od většiny týmu honosí se hrami, kde hráč nejblíže k míči nebo puku je ten, který vy převzít kontrolu mimo, zde vy vyberete hráče vy hrajete (během přerušení hry vy můžete vybrat jiný jeden). Vaši týmoví kamarádi budou jednat podle herního plánu vydaného před hrou (to je instruující část hry).

Vy můžete ačkoli, jestli chcete vybrat že další lidský hráč pomáhá Vám (tak dva hráči bude člověk řídil a jeden počítačový), ale nebudete schopná ovládat oba sebe (vrkat mnoho klíčů, rychlé hře). Jo to víš, nevím ačkoli, proč tam jsou jen tři hráči v hokejovém družstvu ačkoli. Pravděpodobně něco dělá se zacházením hry (více hráčů, komplikovanější hra a ovládací prvky - a to opravdu zkazí se hru aby komplikovala to ještě dále).

Tam jsou jiné úrovně potíže a jiný pravidlo druhy hry (a vy můžete dokonce vypnete boje jestli vy jste nenásilný fanoušek hokeje), který přímo ovlivňuje chování na ledu. Já navrhuji, že vy začnete s nejsnadnější (nováčkem módem) a australský soubor pravidel, jen tak vy dostanete pocit hry.

Grafika jak zmíněný ohromí pro rok 1989 a hladký animace byly jen úžasné. Hra je rychle odměřený (která je jen dokonalá pro hra hokeje) a animace jsou schopni následovat vysokou kadenci hezky. Kdykoli důležitá událost se vyskytuje (jako je boj nebo přímý pokus o cíl) obraz přepne z celkového výhledu na pohled ze strany).

Zvuky mohou být poněkud víc primitivní, ale řešení bylo hezky dělané. Jednoduchá ještě efektivní varhanní hudba opěvování které doprovodí hokejová utkání je užívané (technicky primitivní, ale dokonalý pro nastavení nálady).

Celkově já nejsem trochu překvapený aby viděl to je Kanaďan udělal hru. Výrobci z toho pravděpodobně opravdu milý hokej, protože vy můžete jen vidět to v každém aspektu hry že někdo si udělala čas na to udělat to tak dobrý jako možný.


Rok vydaní: 1989

Vydali: MindSpan

Obrazek:Face Off! - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo