Stratego
Stratego - náhled

Známá stolní hra, Stratego, je hra o strategii. Vaše poslání je najít další hráče vlajku a bránit vaše vlastní. Aby jste dělali tak vy ří

...

Eye of the Beholder III - Assault on Myth Dra Recenze

Recenze | Screeny


Třetí instalace v známém oku sérií diváka začíná filmový ve kterém hrdinové Waterdeep pobaví patrony místní krčmy s příběhy minulých dobrodružství, když vtom zahalený číslo zdá se a hlásí nové zlo, zřejmě jen které hrdinové jsou schopní ničení, vyvstávání v rozvalinách mýtu Drannor.

Po úvodu vy máte volbu aby vstoupila do boje hned s pre - made stranou ze čtyř, vytvořit jedněch váš vlastní s důvěrně známým generátorem znakůnebo importovat vaše unavené hrdiny z oka diváka II. V každém případě, hledání začíná v sklíčeném lese blízko mýtu Drannor, kde vy přejdete k zaseknout a lomítko vaši cestu mezi stromy a nespočetní duchové směrem k starověkému městu...

Toto finální epizoda EOB trilogie není udělaný Westwoodem jako první dva tituly, ale SSI Inhouse, a to se ukáže. Poté co Westwood se rozhodl soustředit se na jejich vlastní linii her (totiž vynikajících zemí tradic, které byly uvolněné ve stejnou dobu), to vypadají jako SSI zkusily peníze v jedny poslední čas na populárním EOB licencovaném produktu bez dávání moc effortinto to. Hra je spíše nezajímavý; vy táhnete sebe skrz tupé kobky a venkovní oblasti, porážející nekonečné legie undead a dalších kreatur podél vaší cesty, s příležitostnou simplistní hádankou hozenou v pro dobrou míru. "nic špatného s tím, " vy řeknete, "to je přesně to, co předchozí dvě hry byly asi." dobře, ne přesně; základní vzorec je stejný, jistě, ale zatímco jeho předchůdci vyzývavý a měli nějaké zdravé-promyšlené hádanky, EOB3 je jen prosté vrtání a uninspired.

Je tam několik (hlavně kosmetických) zlepšení, nicméně nejpozoruhodněji skupinového-útočného knoflíku, který přikazuje všechny vybrané znaky aby houpaly se jejich zbraně současně, které dávají vaší bolavé zápěstím vítaná úleva. Hláskuje memoruje menu je trochu více přístupný právě teď, a grafika rozhraní mělo menší generálku také.

Jeho nedostatky stranou, EOB3 je ještě hezké klasické prodejné člověk & lomítko RPG, tak jestli nemůže dostat dost toho typ hry a mít rád cestu nostalgie, zkusit to; jen ne očekávat cokoli neobyčejný.

Část oka trilogie diváka

části kobek & Dragons her sérií


Rok vydaní: 1993

Vydali: Strategic Simulations, Inc.

Obrazek:Eye of the Beholder III - Assault on Myth Dra - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo