Mechwarrior
Mechwarrior - náhled

Bylo tam mnoho počítačových her produkovaly to byl nastavený ve vesmíru Battletech boardgame. Dnes my budeme mluvit o jednom z toho zdobí

...

Cruise for a Corpse Recenze

Recenze | Screeny


Rok je 1927, a vy hrajete inspektora Raoulůva Dusentier, Francouz - ale nenechte, ať se to odloží vás; to je dobrá hra! Jeden den, vy dostanete dopis pozvání vás na plavbě. Zdá se nějaký bohatý člověk pojmenovaný Niklos Karaboudjan zrenovoval starou korzárská loď. Yar! Ne jen to, že, ale to dohady že starý pirátský poklad je ještě skrytý někde na palubu: slunná plavba, pokladový hon a ... vražda!

Ano, brzy potom co vy přijedete, váš velkorysý hostitelský Niklos je zavražděný, a nalezený mrtvý v jeho pokoji jeho sluhou. Kdy vy přijedete na scéně zločinu, vy jste vyčerpaní od někoho. Po několika hodinách, které vy vzbudíte znovu, a vy můžete začít zkoumající.

To je opravdu dobrodružné hry pro ty, kdo milují čtecí Agatha Christiu. Znaky jsou hluboké, oni všichni mají tajemství, a každý má názor na všechny další. Jak vy obcházíte obrovskou loď plavby vy objevíte četné nápovědy a motivy. Zdá se každý má důvod aby zabil chudý Niklos, z jeho zetě přímo ke knězi hazardu.

To nebude trval dlouho před tím, než vy opravdu dostanete ponořený do děje a dostat pocit být nějaký druh Herculea Poirot - přímo dolů k hloupému knírku.

Graficky, hra má okouzlující pocit v tom. Pozadí jsou dost a detailní. Pokud jde o znaky, třebaže oni nejsou tak detailní jak pozadí, oni pohybují plynule a mají 3D pocit jim. Při dotazování znacích vy dostanete podrobnější pohled na jejich tváře, které jsou také bohaté na detaily.

Já ne- neřeknu vám žádný další z příběhu, protože jestli já říkám příliš mnoho já zničím to. Tak, já budu přecházet k slabším bodům hry (ó! cukrátka!): Jako všechny hry, plavba pro mrtvolu má nějaké trhliny, ale já jsem šťastný, že oznámit že oni stěží brání hře.

Nejprve, plavba pro mrtvolu původně byla udělaná ve Francouzi a byl nazývaný Croisiere lijákův ne Cadavre. Překlady nikdy nevypracují které dobře, tak to není překvapující že plavba pro mrtvolu má několik chyb slovníku tu a tam.Například, na začátku hry hodiny říkají ' zítra ráno ' ukazovat jeden den prošel. Zatímco to je správná kombinace slov, to nevezme génia aby vyřešil že toto neudělá; ale říkající hra je špatný jen proto, že několika lingvistických chyb by bylo hnidopišství (a já miluji aby hledal na něčem hnidy).

Sekunda, kdy já říkám plavbu pro mrtvolu je právě jako Agatha Christieova kniha, myslím to vážně! Tam jsou hezkých pár znaky, a zpočátku vy budete mít málo problémů vyřešení kdo je kdo a zapamatování kdo řekl a dělal to, co. Tam je také rázné množství mluvení s dělat, a seznam dialogu voleb vůbec kdy roste. Nakonec vy skončíte dotazující se znaky ptají se již mají tázané. Zatímco toto může být frustrující, to je anulovatelný jestli vy soustředíte (to ještě není přesně Tolstoyovu vojnu a mír).

Třetí, poslední (a největší) vada: jak čas postupy, položky se objeví v jistých místech. Toto míní budete muset kontrolovat místa často. Jen proto, že kredenc byl prázdné naposledy vy jste otevřeli to, neznamená to nebude obsahovat položku později v hře. Přidejte k této skutečnosti, že vy můžete působit společně téměř každý objekt, který vy vidíte na obrazovce, a často vy najdete sebe jste přilepili a docela mrzutý.

Ale tam jsou dvě malá milosrdenství: Hra užívá mapu, tak vy můžete snadno pohybovat se kolem z jednoho části lodi k další a vyhnout se dlouhému procházkám (jen kdyby skutečnému životu byl že snadný). Hra také užívá hodiny; kdykoli vy najdete stanovené množství nápověd, hodiny postupuje několik málo minut. Toto dá vám vědět kdy nové objekty lze nalézt. Zatímco toto nezdá se jako moc, to může mít fortel.

Dobře, tam vy máte to. Teď to záleží na tobě rozhodnout se jestli vy máte náladu na pro dobrý - ale často obtížná - dobrodružná hra detektivky.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Delphine Software International

Obrazek:Cruise for a Corpse - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo