Amberstar
Amberstar - náhled

Amberstar je první impozantní dobrodružství v nehotové trilogii německou společností Thalion. Druhá část trilogie nebyla nikdy uvolněný p

...

Euro Soccer Recenze

Recenze | Screeny


Herní Euro fotbal byl udělaný v roce 1992, společností nazvanou software talentu. To je normální hra fotbalu, udělaly aby hrály si s nejlepšími týmy Evropy. V této hře vy můžete hrát sebe nebo s přítelem, a vy můžete si hrát s klávesnicí nebo s ovládací pákou. Ale tato hra má nějaké jedinečné nabídky, jako poslouchání národních hymen některých zemí. Vy můžete jít do herních voleb a vybrat zobrazovací adaptér EGA módu, zvuková karta k PC mluvčímunebo vypne zvuk, který já doporučuji.

V této hře vy jen máte dvě volby aby hrály. Vy můžete hrát přátelské utkání nebo hrát turnaj. Vy můžete konfigurovat čas v utkání (příkladu: 2 nebo 4 minuty), podmínky počasí (toto nemění cokoliv v zápasech) a vy můžete také měnit tvoření vašeho týmu.

V Euro fotbalu, vy máte několik zemí pro výběr tým z, a země jsou: Španělsko, Francie, Holandsko, Anglie, Skotsko, Itálie, Německo a Švédsko. A tam vy můžete si vybrat nejlepší tým, rád hrát si s Milan, Barcelonou, Inter, Real Madrid, Bayern, vy jmenujete to, vybrat si váš oblíbený evropský tým. Jestli vy jste typ který má rád manažerské hry, toto není hry pro vás, protože tady, vy jen nakopnete míč, průchod a skóre, nic více.

Klíče k hrát tuto hru jsou kurzory, a mezerník aby střílel nebo klouzat aby řezal míč z vašeho oponenta. Po tomto, já musím dát 3 hvězdy k této hře, vychutnává to.

Pro běžet tuto hru, vy budete potřebovat DOSBOX, a točit cykly k 6000.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Flair Software

Obrazek:Euro Soccer - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo