PGA Tour Golf
PGA Tour Golf - náhled

Já jsem vždy byl jsem byl fascinovaný hrou golfu, ale musím připouštět, já nejsem velmi dobrý na to (třebaže já jsem jen zkoušel to dvakr

...

Ghostbusters II Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem opravdu těšil se z konfrontování této hry od té doby, co já je velký Ghostbusters fanoušek - kterého vy můžete také rozpoznat mého avatara ve fóru ;- ).

Tam jsou ve skutečnosti dvě hry s přesným stejným titulem; možná, že bys mohl volat tento tajnou alternativu. Dokonce nejvíce Ghostbusters fanoušci nemají žádnou představu tento vůbec kdy existovali a to je opravdu těžké najít, tak myslím si, že to je cenný dodatek k místu!

Hra prosí následovat film, a děj jde zhruba takto:Pět roků po našich hrdinech ušetřili svět z invaze starého mezopotamské božstvo Gozer, (a vybuchl 30 příběhy vysoká ibišková muže), ex --přítelkyně jednoho z - ův Busters je vracení domov s jejím dítětem. Ale kolo dítěte-vozidla dostává pokles v nějakém růžovém slizu a to rozjede se sám. Dana ( dívka) rozhodne se vyzývat jejího přítele, Ghostbuster, zjistit, co stalo se, načež oni rozhodnou se kopat obrovskou díru uprostřed cesty. Co oni objeví je podzemní řeka slizu, ale zároveň oni vytlučou elektřinu v celé Manhattanské oblasti... a jsou žalovaní městem.

A to je kde tato hra zvedne. První musíte rozmlátit dva Scallarry bratry, kdo chtějí vzít jejich pomstu na soudci který dal jim židli. Uspět nebo ne vy přejdete ke Ghostbusters kanceláři. Zde je tam několik věcí, které se mají udělat. Jako v skutečné klasický Ghostbusters (pro C64) z 1984 peníze IS záležitost. Vy začínáte s $10.000 dluh. Pro vydělat peníze musíte vzít telefon a... (překvapení, překvapení) rozmlátí duchy. Musíte také sbírat nějaký sliz a testovat to, protože tento sliz opravdu hodí se. Jestli viděli jste film víte že to je dobrý- sliz nálady a to dává Soše svobodám tropí si žertům-povýšence-and - go protože to ( sliz - ne socha) opravdu miluje Jackiin: (vaše zdvihání lásky mě) výše a výše!

Ale být opatrně ! Jestli vy nemůžete rozmlátit ducha nebo dostat uvězněný v řece slizu, vy skončíte v cvokhausu, a zbytek týmu bude muset rupnout vy (tuto část hry je opravdu většina originálu, protože to je docela odlišný od filmu)!

Tak, můžeš zastavit Scorge Karpathia, zármutek Moldávie - Lorda VIGO?!


Rok vydaní: 1989

Vydali: Dynamix

Obrazek:Ghostbusters II - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo