Sherlock Holmes - Another Bow
Sherlock Holmes - Another Bow - náhled

Tady je ještě další hra já první jsem hrál na starším kapitánovi 64. To bylo jen později já jsem zjistil že tato hra je první vůbec kdy P

...

Agent Mlíčňák Recenze

Recenze | Screeny


Agent mlíčňák je velice barvitá, duchaplná a zábavná adventura, která jistě potěší fanoušky tohoto, pro někoho možná trochu "nudného" žánru. Jedná se tedy spíše o takovou oddechovku, u které se zasmějete a odreagujete.

Příběh se může zdát trochu kýčovitý, ale má něco do sebe. Jednoho slunečného dne vás zkrátka sebere pár agentů do auta a odvezou vás na neznámé místo, kde vám jistý chlapík sdělí, že budete řešit záhadou, se kterou si oni neví rady. Problémem je, že se z banky ztrácí zlato, a tak si jedna tajná agentura vybrala náhodné telefonní číslo.

Během vašeho pátrání si projdete výcvikem, setkáte se se spoustou lidí a podíváte se někdy na vskutku zajímavá místa. Největším plusem této gamesky je, když to tak řeknu, smysl pro humor. Celkové zpracování, ironické pojetí příběhu a hlášky postav prostě nemají chybu.

Výsledný dojem Vám tak snad nezkazí ani trochu slabší ozvučení s grafikou, ale myslím si, že po nějaké té minutě hraní na podobné věci nebudete mít už ani pomyšlení.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Metropolis Software

Obrazek:
petrnson
Agent Mlíčňák - stáhnout

31xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal paddySoptik 18.03.2010 reaguj
hodne dobre udelany:)
paddy 18.03.2010
hra ?