Shadow Warrior
Shadow Warrior - náhled

Shadow Warrior vydaná roku 1997 je od vývojářů 3D Realms. Hra běží na stejném enginu jako známější Duke Nukem 3D, nebo Redneck Rampage.

...

Empire II - The Art of War Recenze

Recenze | Screeny


Hodně žádný strategický fanoušek by řekl, že Impérium II - Art War je jen další otáčecí-založená strategická hra, a oni pravděpodobně mají pravdu. Vy pohybujete vašimi vojáky, reprezentovaný jak náměstí s malým obrazem na nich, kolem na mapě a prosí porazit vaše nepřátele. Jednotky jsou obecně rozdělené do pěšího pluku, kavalérienebo dělostřelectva, a vy zvítězíte body pro ovládání cesty a městanebo pro obejití nepřátelské jednotky. Můžete změnit vaši jednotkovou' formaci aby připravovala je pro boj nebo přesunout je přes dlouhé vzdálenosti, a vy můžete také objednat je obehnat zákopem sebe a získat více obranných postavení. To není nic žádný strategický hra fanoušek neviděl dělaný předtím; strategické hry jako toto není neobvyklý, a jsou nejčastěji viděný v napoleonském nebo americkém občanském válce nastavení

Impéria II jde s několika scénáři které může být hrané proti počítači nebo s přítelem online nebo osobně. Na rozdíl od většiny her v žánru, scénáře nezaměří se na žádnou válku; místo toho, známé bitvy položený víc, jak tisíc léta jsou reprezentované, včetně Waterloo, Cannae, Guadalcanala, Agincourt, a Antietam. Příkazy k dispozici pro hráče jsou moc základní a generál tak, aby mohl hodit se všechny smazatelnostem zobrazeným v hře. Jestli Impérium II zaměřený na jen jedny nebo dvě války, hra by měla počítat s více složitosti.

Navíc k historickým scénářům, Impérium II zahrnuje několik science fiction, mytologický, a bitvy fantazie. Impérium II také uvádí editora scénáře který dovoluje vám vytvořit scénář vašeho vlastního děláním mapa, volící vhodná technologie, umístění jednotek, a nastavení podmínek pro vítězství.

Panství grafika není marná vůbec, a hudba je dost dobrá jestli vy právě jako mít nějaký hluk při hraní hry. Zvukové efekty z větší části otravný, zvláště ten, které zní kdy vy prosí provést neplatné příkazy. Hra sám je snadná učit se / dozvědět se; tam je scénář nazvaný "výuka" která byla pravděpodobně hraná při čtení průvodce udělaného pro to v příručce, jak tam není žádná aktivní pomoc během mise, nicméně v několika otočeních měl bys být schopen rozumět jak všechny příkazy pracují.


Rok vydaní: 1996

Vydali: White Wolf Productions

Obrazek:Empire II - The Art of War - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo