Elder Scrolls - Arena, The
Elder Scrolls - Arena, The - náhled

Aréna je první hra v svitkách starší sérií (TES). Jestli to ne- zvonit zvon... čtěte dál.

Aréna koná se na planetě nazvané Nirn (z

...

Empire Deluxe Recenze

Recenze | Screeny


Panství luxusní je otáčecí-založená strategická hra ve kterém objekt je aby chopil se všechny města na náhodně vygenerovaném mapě použití vzduchu, země, a námořní síly, při ochraně vašich měst z vašich nepřátel. Každá mapa má několik neutrálních měst, a vy a každý z vašich nepřátel začínáte jedním. Jednotky skončí postavený v městech počet závitů v závislosti na hodnotě který jednotky. Každé město produkuje jednu jednotku najednou.

Nejzákladnější jednotka je armáda, která je užívaná pro zachytit nepřítele a neutrální města po souši z dopravy nebo zaútočení na přes zemi. Armády skončí přepravovanou vodu dopravami, které jsou nutní pro vítězná města zámoří. Torpédoborce, motorové lodi, a lodi bitevní střeží moře a chránit a zachytit dopravuje. V nějakých režimech hry, ponorek, letectva, a přepravci jsou dostupní a přidat k strategii hry.

Hra je spíše jednoduchý aby učila se / dozvěděla se a hrát, ještě dovolí si mnoho jiných hrajících stylů pro vybíravého stratéga. Panství luxusní- ovo příručka obsahuje komplexní výuku aby doprovodila scénář udělal výslovně pro učení hry, která má cenu četby při učení hry, zvláště od příručky obsahuje nejméně 150 stránky. Počítač AI je nahánějící hrůzu, ale jeden často zajímá se o slušnosti AI kdy něčí mocná loď bitevní je u konce jedním z počítačových nízko postavených doprav. Panství luxusní nemám nejasnou situaci, tak vy a počítač je schopni vidět kompletní bojiště a nepřátelské přesuny vojsk skrz hru.

Impérium luxusní je slučitelné s Windows stejně jako DOSBOX. Kopírovací bezpečnostní kódy jsou požadované při projektování zvukových a hudebních nastaveních; toto může dovolit si nějakou výhodu, třebaže kdy vy zkoušíte určit vhodná nastavení, budete muset stále odvolávat se na příručku pro nový kód. Panství luxusní může být hraný určený pro více hráčů přes internet nebo na stejném počítači s přítelem. Je tam určitý počet také internetového komunity pro lidi, kteří chce najít jiné lidi aby hráli si s.


Rok vydaní: 1993

Vydali: White Wolf Productions

Obrazek:Empire Deluxe - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo