Lancelot
Lancelot - náhled

Jak titul sám navrhuje, vy hrajete roli pána Lancelot, nejodvážnější rytíř kulatého stolu. Ve skutečnosti, hra se skládá z dvou částí. V

...

B.A.T. II - The Koshan Conspiracy Recenze

Recenze | Screeny


B.A.T. přijatý tolik jásot, to byl jen přírodní , že pokračování budou udělané. Výrobci drželi všechny vlastnosti originálu, při zlepšování zvukový, grafika a příběh.

Mluvení příběhu: Na planetě Shedishan, jisté společnosti zkoušejí získat monopol na nějaké špatně potřebné suroviny. B.A.T. organizace poslala policejního agenta aby zkoumal. Při provedení těchto vyšetřováních, ona spadala pod útokem, a její život je v nebezpečí, tak je čas pro vás zahájit boj.

Vy můžete editovat váš znak nebo vybrat si aby hráli jak standardní agent.

Váš první úkol je aby našel originální B.A.T. agent, jak ona bude váš kontakt. Vy najdete její sám v hotelovém pokoji, na posteli, čekající na vás. Ona pošle vám na vaší první misi a dát vám průchod potřebný pro práci.

Vy máte ještě všechny malý obrazovky které zdají se ve velké, a jak ve většině 2D bodových-a-kliknutí her, váš kurzor změní kdykoli vy můžete působit společně něco.

Pro jít do různých částí města, které vy potřebujete auto, ale vy můžete pronajmout jednomu v každé VIA stanici. Nejděte příliš rychle nebo budete muset si přetáhnout přes hlavu a platit pokutu.Tam jsou pro salony kde vy můžete ' ' více vydělat penízenebo vy můžete napadnout a vykrást se lidi - ale vy budete hozený do vězení jestli chycený a ztratit drahocenný čas! Ujistěte se, aby kontrolovali váš status; B.O.B. na vaší ruce ukáže kdy vy potřebujete aby spali, jíst, pít.

Pro ty, kdo miloval originální hru, tento bude skutečný dárek. A B.A.T. II je si jistý, že vyhrát nové fanoušky kvůli o moc zlepšený grafika, zvuk a děj.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Computers Dream

Obrazek:B.A.T. II - The Koshan Conspiracy - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo