Fools Errand, The
Fools Errand, The - náhled

Vyvedení aprílem udeřilo lovecký motiv v roce 1989 a rychle začal být považovaný za jeden z většiny inovativních hr svého druhu. Toto jed

...

Eight Ball Deluxe Recenze

Recenze | Screeny


Hrací automaty... stříbrný míč... záblesky... hudba a zvuky... Muž, já miluji hrací automaty! Dorůstající jak děcko, videohry ne - udělaná jejich cesta na scénu arkády. Na druhé straně, hrací automaty byly rozptýlené kolem různých Restaurací a organizací.

Negr luxusní je počítačová simulace skutečného hracího automatu stejným jménem. Hrací automaty zahrnují hráče k většímu stupni než nejvíce videohry. To opravdu je hanby že Bally - Williams vycházel z obchodu. Tivoli hry jako tivoli Dreams a tivoli Fantasy jsou jistě ohromné hry, ale tam je něco hezkého o hře kterou připomene vám časy vy hráli na skutečnou věc.

Negr luxusní - jak vidíte v snímcích obrazovkách - uvádí slušnou grafiku která zachytit ducha a pocit malovaných hřišť. Zvuky a digitalizovaný řeč jsou vzatá z fyzického negra luxusního hracího automatu obsluhování aby zvýšilo zkušenost.

Až do čtyř hráčů mohou soutěžit najednou. Ovládací prvky pro tivoli simulace jsou dost bezmála takové paušální. Začněte hru používání "S", které vy můžete vytlačit k 4 časům na to přidat hráče. ESC vystoupit tabulku a návrat do hosta, zatímco "A" klouby zvuk. "Alt" stáhne zpět potápěče, klávesy shift operují ploutve na jejich příslušné straně, zatímco "Z", "/" a "prostor" šťouchne tabulku.

Hřiště inklinuje k hodit se odtokům dolů obě stranám tabulky, dělání toho obtížný aby vybudovalo prémie nebo spouštěcí speciality, ale je tam mnoho "zadních desky" nastavení vy můžete nastavit to může pomoci. Protože tivoli hry jsou dost jednoduše zábava tam není moc více já mohu říct kromě "zastavení protestní demonstrace' a začít křídovitost'!"


Rok vydaní: 1993

Vydali: P.A.S. Systems

Obrazek:Eight Ball Deluxe - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo