Bugs Bunny Hare-Brained Adventure, The
Bugs Bunny Hare-Brained Adventure, The - náhled

Hmyzů Bunny, jeden & jediný, můj oblíbený znak kresby. Já jsem hrál hodně hry hrající nejslavnější Wabbit, a já mohu říkají tento nejméně

...

Ecstatica Recenze

Recenze | Screeny


Je čas pro vás setkat se s Ecstatica, možná nejvíce originální hrou z jeho času. Toto 3D hrůza/akční/dobrodružná hra byla silně ovlivněná sám v temném sériích, a to se ukáže. Příběh je nastavený v desátém století jak vy narazíte na záhadnou vesnici a rozhodnout se zkoumat. Lepší dávat si pozor, protože tam je něco skrytý na každém rohu!

Motor je poněkud podobný sám v temném- ovo: statické filmové kamery které přepnou jak vy přejdou kolem, dokazující nádherné 2D pozadí s 3D objekty vylíčily na vrchol. Ještě, na rozdíl od sebe ve tmě, v Ecstatica všechno je poskytnutý s elipsoidy. Zatímco toto ne zlepšit grafiku ohromně, to dělá znaky pohybovat mnohem víc realisticky a dívat se víc organický, a to dělá dát celému hře jedinečný pohled.

Hra je hraná plná užívací právo klávesnice, s poněkud komplikovaným rozhraním které může vzít nějaký čas na to zvyknout si na. Není žádný inventář; vy můžete jen vzít jednu položku v každém z vašich rukou. Bojující monstra je často vyzývavé, ale nemůžeš uvážit toto jak vada. To může vyplašit nějaký bod-'n'-kliknutí dobrodruzi vzdálený, ale to dělá více immersive zkušenosti pro ty milý akce.

Jakmile vy učíte se / dozvědět se jak jednat s monstry, nic může stát v cestě vašeho zkoumání nádherného a malebného světa Ecstatica. Atmosféra v hře je něco mající cenu zažívající. Vy půjdete mimo hromady částí těl, být přepadený prasátky, zahnaný balíčky vlkodlaků a napadený drakem, ale herní cizí smysl pro humor často daří se rozbít napětí.

Kdy to vyšlo, tato hra byla moc-kritizovaný kvůli scénám silného násilí a nahoty. A to je pravděpodobně hlavní důvod, proč já mám rád tuto hru tolik. To není že já vychutnávám scény mučení a hrubost (oni neobtěžují mě buď), ale skutečnost, že oni jsou přítomen ukážou mi , že programátoři udělali tuto hru přesně jak oni chtěli, že to je. Jestli vydavatelé ne - necenzurovali tento druh obsahu aby udělal hru atraktivní pro širší publikum, pak oni jistě neměli žádný vliv na něco jiného v hře. Třebaže to udělalo Ecstatica poněkud výstřední, to také udělalo hru jedinečnou a zajímavá. Samozřejmě, celá věc nezastaví tam; je mnoho dalších elementů které přidat k Ecstatica- ovo značné velikosti. Část z nich jsou si jist, že ten působivý motor, pamětihodné lokality a monstra, pocit nebezpečí, rozmanitost a zdravé-začleněné hádanky.

Jestli hrubost a nahota neurazí vás a vy jste těšili se ze sebe ve tmě, Ecstatica nadchne vy. Já bych dal této hře nejvyšší značku, ale znalý že ne všem se to bude líbím tolik jak já jsem dělal, já jsem přinutil já sám snížit značku jedním. Lépe zkusit tento pro sebe!

Užívej jednoduchý imgmount příkaz aby montoval iso jak cdrom. Příkaz budou: imgmount d: [cesta k hře] extaticky.iso -t iso, kde d: bude virtuální cdrom písmeno disku. Pak jednoduše instalovat hru z d:

Jestli vy nechcete spustit hru v DosBOX vy budete potřebovat nástroje démona (nebo podobné utility) běžet tuto hru. Vy můžete najít to program v utilitách části místa.

Nezapomeň aby vypne váš NUM LOCK! Hra užívá numpad klíče pro všechny ovládací prvky. Jestli vy jste na zápisníku a neměl numpad klíče, vy můžete vždy remap klíče v DosBOX stlačením ctrl+f1.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Andrew Spencer Studios

Obrazek:Ecstatica - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo