Fields of Glory
Fields of Glory - náhled

Toto musí být jedním z nejvíce detailní historické strategické hry vůbec kdy udělané. To je založen na historických bitvách bojovaly Napo

...

EcoQuest - The Search for Cetus Recenze

Recenze | Screeny


V EcoQuest: Pátrání po Cetusovi, vy hrajete malého chlapce pojmenovaného Adam který je syn ekoložky a byla vynesený aby ohodnotila konzervování Zemi. Hra začíná s Adamem posunem k novému umístění, se žádnými přáteli. Co je nové děcko aby dělalo? Dobře, jestli vy jste odpověděli "skamarádit se s mluvícím delfínem a začít podmořské dobrodružství aby chránilo oceán, " vás byste jste byli správné! Co začne jak jednoduché přátelství s mluvícím delfínem, Delphinius, brzo exploduje kdy on žádá pomoc od vás pomáhat jeho podmořskému městu. Opouštějící povrchový svět vzadu, Adam začíná dobrodružství zahrnující objev jeho role v proroctví lidského chlapce odstranění fekálie v oceánu, porážejícím jedlíkovi masě, a uvolňující Cetusa, městský ochránce. Nakonec vy zachráníte město při učení mnoha důležitých životních lekcí.

Hra je podobný jiné Sierra hře času, se základním bodovým-a-kliknutím rozhraním. Grafika jsou na stejné hodnotě s královským hledáním 5 a dělá pro ohromná hra. Toto hra také představuje recyklující ikonu, kterým Adama může sbírat brak v jeho recyklující tašce! Nejený vy učíte se / dozvědět se důležité ekologické principy, ale tyto principy nejsou vykrmené vám. Toto hra byla původně určená pro vyučování mladých dětí význam konzervující Země, ještě je veselá zábava pro všechny věky. Jediná důvod tato hra dostala 4 spíše než 5 je jeho délka. Po nahrávající slušné hodině - možná dvě hodiny - hry hry já jsem objevil, že já jsem byl již tři čtvrtiny způsobu, jak dělaného. Kvůli takové krátké herní hře a poněkud lineárnímu spiknutí, tyto hra jen spousty 4 se mnou. Také hádanky jsou docela přímé obvykle s velmi málo problému zapojeného do řešení jich.

Nakonec, tato hra je slušné dobrodružné hry pro všechny věky. To může být krátký, ale během toho krátká doba to je hodně veselé zábavy. A rychlá poznámka; kód pro dveře na začátku je 9721. Litovat, že rozdávat to ale jestli vy můžete objevit toto číslo bez použití průvodce, být můj host. Tak sedět nečinně, uchopit vaši recyklující nádobu, vypnout všechny váš zbytečný světelný zdroj a připravit se na nějakou světlou ekologickou veselou zábavu!

Část EcoQuest Series

části Sierra Discoverů sérií


Rok vydaní: 1991

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:EcoQuest - The Search for Cetus - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo