Hidden And Dangerous Deluxe
Hidden And Dangerous Deluxe - náhled

Vynikající hra Hidden And Dangerous je dílem společnosti Illusion Softworks, která později vydala hry jako Mafia, Viectong. HaD přinesl této

...

Dylan Dog - The Murderers Recenze

Recenze | Screeny


Dylan Dog, hrůza komický hrdina, je slavný britský soukromý detektiv nadpřirozený. On přišel k životu v Itálii, za ruku Tiziano Scalvi. Jak komik byl moc populární v Evropě, to bylo očekávané , že videohra zjistí hodně pozornosti.

Jako komik, hra byla vytvořená v Itálii. To je zřejmý že programátorové dali hodně úsilí k tomu vytvořit stejnou atmosféru jak v komiksech. Dobře, oni udělali to. Protože Dylan komiksy měly mnoho maniaků a krevních scén, tato hra bude také ukáže vám mnoho cest a nástroje aby vytvořily ne-so - nice obraz mrtvoly. Všechno Dylanových fanoušků byli potěšen tímto, ale bohužel hra sám není to dobrý.

Všechno toto neznamená že vy budete masakrující lidi všude kolem vás. Dylan je dobrý chlapec. Ale všude on jde, on nalézá činy šílených lidí. Hra koná se ve velký a záhadný sídlo kde strana byla stanovená. Hostitel pozval Dylan a zabránil jemu z pití vína. Náhle, lidové oči staly se krvavý a tak dělá strana.

Dylan musí jednat s tímto "málo" problému. Sídlo je naplněný lidmi a málo z nich jsou ještě normální a pomůže vám. Zabíjející špatná , pomocná dobrá a nález tajemství, budete muset bojovat s vaší cestou do konce. To je nějaký druh akční--skákající hry hádanky. Měl bys také vědět že to je tvrdá hra. Tam je hodně nepřátel, dům může být těžké memorovat a tajemství jsou snadná řešit ale může být obtížný aby našla.

Jak již zmíněný, tato hra není tak dobrý. Vy strávit většinu té doby boj a zabíjení a mající jen několik skutečných hádanek. Vy musíte bojovat s vašima rukama a s nějakými chladnými zbraněmi které můžete najít.

Tam jsou nějaký "zvláštní" oponenti které může být zabití jen se zbraní, tak vy musí chránit vaši munici pro ně. Obvykle, ti "speciality" opustí klíč nebo skrýval se v nějakých normálních lidech, kteří byli zoufale schovávající nich. Ti lidi říkají vám některý z domovních tajemství.

Divně, ty klíče a tajemství vám dovolí skončit hru. Toto znamená, že nemusíte užívat položky vůbec. V obrazovce inventáře vy uvidíte číselný 666 který je herní metr. To bude zmenšený zabíjením nepřátel, uvolnění dveří, řešení tajemství, použití položek a sbírání nějakých cizích bílých sfér které nemá žádné skutečné použití. Jen jestli vy děláte EVERYTHING metr dosáhne nuly, ale nemusíte aby jste mohli skončit hru.

Inventář také ukáže vám Dylanovu energii jak hrob který zvedá se ze země. Kdy hrob je úplně nahoru, Dylan zemře. Měsíc ukazuje času, kterému vy jste odešli. Nemusíte dělat si starosti s dírami a voda jak pád nezabije Dylan ale to vás bude stát nějaký čas. Prochází inventářem je snadný. Jen vystoupí inventář opouštějící vánoční kolekci na položce nebo zbrani aby mohla použít to. Jestli vy stojíte nad objektem, jen tiskový FIRE na prázdném boxu aby vzal to.

První věc si všimnete je výjimečně dobrá grafika pro hru tohoto věku. To byla absolutní nezbytnost pro hru takto, jak krevní scény by měly dívat se trochu hrozné. Tam je mnoho nápěvů a hudba není tak docela strašidelný ale nějak hodí se do atmosféry. Obecně technické části jsou nad průměrem, ale hra je trochu dole. Toto může být mnohem lepší hra, ale množství a tvrdost hádanek jsou zmenšená, zatímco největší problémy jsou nepřátelé a zvláště čas.

Bojující nepřátelé se skládají z udeření a uhýbání. FIRE + Dylanův směr je pro hit, zatímco FIRE + opačný směr je pro úskok. Tak, vy udeřili nepřítele, úskok a opakuje to do té doby, než vy zabijete ho. Někteří jsou pomalejší tak vy můžete udeřit je více před uhýbáním a někteří jsou rychleji a tak vy potřebujete aby uhýbali dvakrát před udeřením jich. A velký problém vyvstává jestli jsou tam dva nepřátelé najednou. Toto nestalo se často ale je to velmi obtížný. Také, všechno toto boj bere hodně času.

Vy ovládáte Dylan používání numpad (nebo kurzorových kláves). 7, 8 a 9 jsou pro skoky (řídící), 2 je pro potápění a 1 a 3 jsou pro běh. Také, strana-skok zatímco běží dává skok daleký (například tisk 9 při dosahujícím právu). Tiskněte pravý POSTAREJTE SE SÁM O FIRE a SPACE pro inventář. Použití položek a aktivující tajemství je udělaná stlačením nahoru nebo 8 na "hot spot". Jestli je tam něco být udělaný tam, Dylan neskočí ale bude čelit zdi a zkoušet udělat něco místo toho. Vy potřebujete aby znali tajemství nebo mít pořádnou položku vybrala pro úspěšný výkon akce. To je také problém. Není žádný způsob najít správné místo, tak vy potřebujete aby spoléhali se na vaše hrby. Toto není problém při použití tajemství nebo klíče, ale jestli chcete užívat všechny položky, budeš mít docela nějaké obtíže. Dobře, mohl bys pomalu pohybovat vším kolem domu tlačícího 8 na každém kroku, který vy uděláte (jestli Dylan ne- skáče, něco může být dělaný tam) ale zdravý rozum bude pravděpodobně zabrání vám před udělat ten.

Toto hra sotva zaslouží si značku z 3 ale mohlo by byla moc, mnohem lepší. Toto je si jist nezbytnost pro Dylanovy fanoušky a fanoušky hrůzy. Ale vědět že vy budete bojovat nepřátele většinou. Hra bude víc zájem jak vy postupujete ale to může bohužel dostat zklamání na konci.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Simulmondo

Obrazek:Dylan Dog - The Murderers - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo