Oils Well
Oils Well - náhled

Porodní bába partneři! GameBringer zde a já překypuji vzrušením aby poskytlo vám tuto uhlazenou hru hádanky z jednoho z mých všech času o

...

Baal Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste čas válečník a váš poslání je zastavit monstrum pojmenované Baal!

Baal ukradl válečnou mašinerii a musíte dostat to zpět předtím, než to je příliš pozdě. Proto vy jste dostali tým z 5 válečníků a byli poslaný do Baalova úkrytu.

Přirozeně vy budete čelit mnoha z jeho monster tam, při zkoušející projít podzemním bludištěm platforem. Naštěstí, vy máte technologickou nadřazenost na vaší straně, tak vy můžete jít ven a odstřelit život mimo těchto malinkatý, slizká, lepkavá, cizí podzemní monstra!

Kdy vy sbíráte všechny kusy stroje, vy potřebujete aby dostali se do přepravce a vy budete dodán do jiné domény.Hra také má - ův chránit - ův volbu, ale jen v jistých lokalitách. Vy musíte stát jen pravý (zavřít, ale ne dotyk to). V jistých bodech hry vy také máte schopnost letět, jinak vy jednoduše pád a chodit s třeskem.

Grafika jsou hezká. Pozadí je vyrobený ze ztuhlých draků kteří tvořili jeskyně (přinejmenším to vypadají tímto způsobem). Animace je hladký a zvuk je adekvátní. Ovládací prvky jsou mírně nemotorné (vy potřebujete aby stiskli směr, který vy přejete si aby přeskočili na nejprve, a oheň později), ale vy přijdete na kloub tomu. Musíte také být moc výstraha, jak tam je málo místa pro chybu. Dostaňte jen malinký příliš blízko u energetického paprsku a vy jste topinka! Také dává si pozor na anti-kádrové doly, oni opravdu jsou těžko všimnout si a není třeba říkat - smrtelného.

Tak jestli vy máte náladu na pro rychlý provozovaný-současný-a-nadzemní-them - up herní Baal je jen co nuda objednaná!

Ovládací prvky jsou následující:

- číselný 1 - 5 vybere jiné zbraně, jestli vy máte víc pak jednoho;

- R - tankuje laser (ale jen v tankujícím bodu);

- S - chrání hru (ale jen v tankujících bodech);

- L - nakládá hru;

- Esc (s ohněm stlačeným) - přeruší aktuální hru.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Psyclapse

Obrazek:Baal - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo