Action Fighter
Action Fighter - náhled

To je konverze SEGA- ovo hitu vytvořil původně pro Sega konzoly. Později, projekt aktivní zóny konvertovaly tuto hru na všechny populární

...

Dungeon Master II - The Legend of Skullkeep Recenze

Recenze | Screeny


Vaše hledání v pánovi žaláře 2 je aby zabránilo Dragoth- ovo oblíbencům z vytvoření - ův Zo brány ' , která by dovolila jemu vstoupit Skullkeep. Nicméně, tam je mnoho nepřátel aby zabili aby mohli dospět k cíli!

Začátek hry je jen jako by to byl v první; vy dostanete se do shromáždit váš stranický sestávající se ze čtyř hrdinů, kromě tohoto času jen můžete si vybrat tři z nich. Hra začíná v žaláři, naplněný rakví- podobným sochami řemeslem na půdě. Vy vzbudíte jak hlavní charakteristika, a výběr vašich spolu - válečníků může být udělaný otevřením rakví vybraných znaků. Všechny znaky liší se ve třídě, atributech a začínání položek. Vaši straníci získají úrovně jak vy zabijete monstra.

Po shromažďování vaší strany, vy jdete nahoru žebřík a skončit v malém domě. Musíte najít klíč za účelem dostat mimo dům. Bohužel, mnoho z hádanek a problémy zahrnují nález klíč který otvírá dveře, dovolující vám spekulovat vpřed. Po dostávání mimo dům vy najdete sebe uprostřed tmavého lesa, kde jsou nějaké sliz- podobné kreatury lezení kolem. To je kde vy najdete obchody. Oni všichni prodají jiné položky; tam je obchod s potravinami, weaponsmith, zbrojnice a obchod se smíšeným zbožím. Jdoucí divoký uvnitř obchodů (jako házení jablek nebo dalších náhodných objektů v obchodníkovi) způsobí stráže se splaší na vás, bití vás do dužiny s holými pěstmi bez ohledu na to jak tuhé vaše obrnění je.

Skullkeep ještě liší se od originálního pána žaláře hodně; grafika zlepšila hodně. Hudba, která nebyla ani přítomná v první části, dává hře pěkná atmosféra. Hlavní faktor který oslabuje kvalitu Skullkeep je nedostatek hádanek, které smutně byly nahrazené s více bojem. A, na rozdíl od v pánovi žaláře, tam jsou venkovních oblastí.

Hra sám vypadá pěkně stejně jako pána žaláře. Vy máte malé portréty vašich zbraní znaků nad hlavním zobrazením, a jejich stavové řádky vedle nich. Tam je šest knoflíky pro posunující se kolem; čtyři směry plus otočné levé a pravé. Vy musíte také vybrat si tvoření vaší strany. Samozřejmě, že bys měl umístit nejsilnější jeden vepředu, jak jsou schopni rozbít monstra a vzít celé poškození, ale také mají na paměti že jestli vy dostanete útok ze zadu, slabší jeden jsou v nebezpečí.

Bojový systém je tak jednoduchý jak to byl zpět v pán žaláře; vy jen kliknete na znakovu zbraňovou ikonu vedle skupinového baru formace, zpětného šlehnutí ven menu se vším útočnými druhy. Útočné druhy mají lišící se doby regenerace a poškození množství. Toto dělá vadu kvůli nedostatku hádanek dokonce větší, protože celý boj může pustit se za dost vrtání zabíjení stejných monster stokrát. Pán

žaláře 2: Legenda Skullkeep je pěkná hra, ale to by byly mnohem lepší bez významných trhlin. Ještě, to by nemělo být zmeškaný každý kdo má rád roleplaying žánr nebo prvního pána žaláře.


Rok vydaní: 1995

Vydali: FTL Games

Obrazek:Dungeon Master II - The Legend of Skullkeep - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo